Belediye 60 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı Başladı!

Belediye Zabıta Memuru Alımı başvurusu başladı. Lisans mezunu KPSS 60 Puan ile memur alımı başvuru süreci ve detayları ile istenen belgeler haberde.

Belediye 60 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı Başladı!

Belediye memur alımı başvurusu başladı. 16 Ocak 2023 tarihi ile başlamış olan Belediye memur alımı ilanına göre Karacabey Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Belediye Zabıta Memuru yönetmeliğine göre 7 Memur alımı gerçekleştirilecek. Kadın Erkek adaylardan memur alımı yapılacak. Başvuru süreci başlamış olan ilan için detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Belediye Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Karacabey Belediyesinin memur alımı ilana Zabıta Memuru alımı yapacak. Alımlar Kadın Erkek adaylardan olmak üzere Genel İdare Hizmetleri sınıfında, 6 Erkek, 1 Kadın olmak üzere toplamda 7 Zabıta memuru alımı yapılacak. Buna göre alımlar 11. dereceli kadroya yapılacak.

Başvuru Süreci Başladı!

Belediye Zabıta memuru kapsamında adaylar başvurularına Bugün 16 Ocak 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 20 Ocak 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece Runguçpaşa Mahallesi Cumhuriyet Alanı No:1 16700 Karacabey/BURSA adresindeki Belediye Ana Hizmet Binasında bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU FORMU BURADA

Başvuru İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

• Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

• Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, e-devlet üzerinden alınmış barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

• Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

• Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),

• KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

• Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

• Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

• Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),

KPSS 60 Puan İle Memur Alınacak!

Belediye Zabta Memuru alımı için adaylardan en az 60 KPSS Puan şartı talep edecektir. Buna göre adayların 2023 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir. Ayrıca aşağıdaki tabloda belirtilen şartları sağlıyor olmak zorunludur.

DETAYLI BAŞVURU ŞARTLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamit deniz
Hamit deniz - 12 ay Önce

Personel

Duygu
Duygu - 12 ay Önce

Bende istiyorum 65 puan aldım istanbul şile tarafında calismak istiyorum.