Bayburt Belediyesi 100 İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

Bayburt Belediyesi işçi personel alımı ilanı yayımlandı. 100 kişilik kadro ile BAYBEL şirketine personel alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve kontenjan nedir?

Bayburt Belediyesi 100 İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

Bayburt Belediyesi İŞKUR üzerinde işçi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olan ilan ile Bayburt Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 100 kişilik kadro ile alım yapılacak.

Söz konusu işçi personel alımları Belediye ye bağlı olan " BAYBEL Hizmet Gıda San ve Tic. Ltd. Şti " şirketine personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Meslek Adı: Beden İşçisi ( genel )

Niteliği ( Geçici / Daimi ): Geçici süreli,

Açık İş Sayısı: 100 kişi

Başvuru Şartları Nedir?

Yayımlanmış olan ilana göre adaylardan herhangi bir başvuru şartı talep edilmiyoru. Ancak adayların genel anlamda kendilerini ifade edebildiği bir CV hazırlamaları gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman?

Başvuru süreci ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 11 Ekim 2022 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Adaylar başvurlarını sadece Şahsen gerçekleştireceklerdir. Başvurular sadece CV ile yapılacak.

Ancak şahsen başvuru yapamayan adaylar hazırladıkları CV yi " [email protected] " adresine göndermeleri gereklidir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan göktaş
Orhan göktaş - 1 yıl Önce

Pandemiden buyana işsizim sadece3 ay iskurda çalıştım iş alımını neden belediye açıklamadı günü geçtikten sonra internete düşürdüler adaletmi

Erol daştan
Erol daştan - 1 yıl Önce

Son gun iş ilamimi olur ne saçma iş ilani kendi adamlarını ise koyucaklarya önceden niçin medyaya bildirilmiyo