Batman Belediyesi 70 Güvenlik Alımı Başladı! Şartlar ve İstenen Belgeler?

Batman Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 70 güvenlik görevlisi alımı yapacağını bildirmişti. Başvuru süreci Bugün itibari ile başladı.

Batman Belediyesi 70 Güvenlik Alımı Başladı! Şartlar ve İstenen Belgeler?

Batman Belediyesi personel alımı ilanı için başvuru süreci başladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Personel Alımı ilanına göre Batman Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise mezunu Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını bildirmişti. Başvuru süreci bugün başlamış olan ilan için adaylardan ilgi görmeye başladı bile. Bu kapsamda bu haberimizde sizlere başvurular nasıl yapılacak? İstenen belgeler nelerdir? Ne zamana kadar başvuru yapılacak? gibi başvuru hakkında tüm detayları aktaracağız.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Belediyenin Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuru yapacak adaylar öncelikle belirtilen şartları taşıyor olmaları gerekmeketdir. Tüm nitelikleri sağlayan Erkek veya Kadın adaylar başvuru yapabilecekler. Bu kapsamda Belediye 70 kişilik kadro ile 60 Erkek ve 10 Kadın Güvenlik Görevlisi alımı yapacak. Adaylardan ise,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olamamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya ilgisi olmamak şartları aranacak.

Özel Olarak ise, 

Boy Şartı: Erkeklerde 167 cm ve Kadınlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak.

Yaş Şartı: Başvuru tarihi ile 36 yaşından gün almamış olmak ( 17/05/1986 ve önce doğanlar ),

Belge Şartı: Silahlı veya Slahsız Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmak,

İkametgah Şartı: 6 aydır Batman linde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Adaylar başvurularına 17 Mayıs 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 28 Mayıs 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular sadece istenen belgeler ile birlikte belediyeye yapılacaktır.

BAŞVURU BELGELERİ:

  • Kimllik Fotokopisi,
  • Başvuru Dilekçesi ( Belediyeden temin edilecek ),
  • Askerlik Durum Belgesi,
  • İŞKUR İş arayan kaydı olmak,
  • Diploma Fotokpisi,
  • Özel Güvenlik Eğitim Sertifikası,
  • İkametgah Belgesi ve tarihçeli Adres Bilgi Raporu,
  • Sağlık raporu,

İLANIN TAM METNİ:

YORUM EKLE