60 KPSS İle Belediye Sağlık Memuru Alımı Başvurusu Başladı!

Belediye Memur alımı başvuru başladı. Farklı alanlarda Sağlık memuru alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

60 KPSS İle Belediye Sağlık Memuru Alımı Başvurusu Başladı!

Belediyeler Memur alımı ilanların yayımlamay devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Belediye Memur alımı ilanına göre Cide Belediyesi Bünyesideki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Mahalli İdarelere İlk Defa atanacaklara uygulanacak sınav yönetmeliği kapsamında 2 Sağlık Memuru Alımı yapılacak.

Sağlık Memuru Alımı Kontenjanları:

Belediye Sağlık Hizmetleri Sınıfında gerçekleştirilecek. Bu kapsamda alımlar;

  • 1 Veteriner Hekim,
  • 1 Veteriner Sağlık Teknikeri,

kadrolarında yapılacak.

Başvurular Başladı!

Başvuru yapacak adaylar için süreç az önce başladı. 10 Eyllü 2023 tarihinde duyurulan ilan için başvurular Bugün ( 16 Ekim 2023 ) itibari ile başladı. Başvurular en geç 20 Ekim 2023 tarihine kadar yapılacaktır.

Başvurular Cide Belediye Başkanlığı Kasaba Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Kat 3 Cide/KASTAMONU adresine müracaatlarını yapabileceklerdir.

Elektronik ortamda yapılan başvurularda istenilen belgeler eklenerek, başvuru tarihleri içerisinde Belediyemizin [email protected] adresine başvuru yapabileceklerdir.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nedir?

  • Veteriner Hekim İçin Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Veterinerlik bölümü programından mezun olmak.
  • Veteriner Sağlık Teknikeri İçin, Ön lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Laborant ve Veteriner Sağlık bölümü programından mezun olmak,
  •  2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Ön Lisans içni P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak,
  • En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

İLANIN TAM METNİ BURADA

YORUM EKLE