Colin's Bayilik Başvuru Şartları ve Masrafları! Colin's Bayilik Veriyor Mu?

Dünya markası olarak bilinen Colin's bayilikler vermeye devam ediyor. Peki franchise bayilik başvuru şartları ve masrafları ne kadar?

Colin's Bayilik Başvuru Şartları ve Masrafları! Colin's Bayilik Veriyor Mu?

Ülkemizde başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında dev bir marka haline gelen Colin's ürünleri ile büyüme oranını artırırken Türkiye geneli yeni mağazalar açmaya da devam etmektedir. Bilindiği üzere açılan mağaza sayısı arttıkça satışlarda bir hayli yükselmektedir. Buna göre Colin's markasını büyütme Türkiye geneli bayilikler vermeye devam ediyor. Peki bayilik şartları nedir, başvurular nasıl yapılır.

COLİN'S BAYİLİK ŞARTLARI

Colin's giyim firmasından bayilik alabilirsiniz. Ancak bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Örneğin açacağınız bölgenin belirlenmiş asgari nüfus oranını geçmesi gerekmektedir. Genel olarak Colin's marka değerinin düşmemesi için nüfusu 100 bin, 150 binden daha az yerlere bayilik vermeye pek sıcak bakmamaktadır.

Colin's bayilik açtıktan sonra tüm personel desteği, mağaza tasarımı, ürünler firma tarafından karşılanmakta olup üretilecek olan ürünlerin tamamını almalı ve mağazanıza eklemeniz gerekmektedir. Belirlenecek süre boyunca fiyatlarda değişiklik yapılması yasak olup belirlenmiş süreden sonra fiyatlarda indirim yapmanız ve kampanyaya gitmenize firma karışmamaktadır.

Colin's firması bayilikler için belirli bir ücret almakta olup bu ücret hakkında henüz kesin bir bilgi yoktur. Bölgeye ve mağazaya göre değişmekte olduğundan bu gibi detaylı bilgileri Colin's firmasını arayarak ya da müdürlüğe müracaat ederek öğrenmeniz gerekmektedir.

TÜM BAYİLİK İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Bayilik için detayLı bilgi alabilirmiyim Minumum fiyat ne bayilik için mesela