BİM Market Bayilik Veriyor Mu? BİM Bayilik Başvuru ve Şartları

BİM Birleşik Mağazaları bireysel ve kurumsal müşterilere franchise bayilik veriyor mu? BİM bayilik başvuru ve şartları nelerdir?

BİM Market Bayilik Veriyor Mu? BİM Bayilik Başvuru ve Şartları
Türkiye'nin dört bir yanın da hizmetlerine devam eden ve Türkiye'nin en çok tercih edilen mağazaları arasında yer almakta olan BİM Birleşik Mağazaları uygun bulduğu tüm alanlara yeni mağazalar açmakta ve satışlarına buradan devam etmektedir.

Bayilik konusunda en çok arananlar arasında yer almakta olan BİM Birleşik Mağazaları firmasından pek çok bireysel ve kurumsal müşteri bayilik almak istemektedir. Peki BİM normal bayilik ya da franchise bayilik veriyor mu? BİM bayilik veriyorsa koşulları ve şartları nelerdir?

BİM Bayilik Detayları

BİM Birleşik Mağazalarının Türkiye genelinde bulunan binlerce mağazasının tamamı kendi şirketine aittir yani dışarıdan her hangi bir kurumsal ya da bireysel müşteri BİM Birleşik Mağazaları bayilik vermemektedir. BİM kalitesinin devam etmesi ve müşteri memnuniyetin de her hangi bir azalma probleminin yaşanmaması için kimseye bayilik vermemektedir. Bayilik vermek yerine genel olarak kiralık dükkan başvuruları almakta olan BİM tüm dükkanları incelemekte lokasyonu uygun yerlerde ki dükkan sahipleri ile görüşmekte ve dükkana BİM Mağazası kurmaktadır.

Yine de BİM Birleşik Mağazalarından bayilik almak ve görüşmede olumlu sonuç alarak bayilik alma koşul ve şartlarını öğrenebileceğini düşünecek olan bireysel ya da kurumsal müşteriler aşağıda ki link aracılığı ile BİM'in resmi internet sitesine erişebilir ve yetkililer ile iletişim kurabilir.

www.bim.com.tr

YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz
deniz - 6 yıl Önce

sayın bim yetkilileri ben.ortadogu bir ulkenin şehrinde BİM magazasinı acmak istyorum.bayilik veriyormusunuz yurtdışına .verilirse şartları verilmiyorsa neden

Erhan ŞAVLI
Erhan ŞAVLI - 6 yıl Önce

Merhaba,Ben Ereğli / Zonguldak'ta ikamet ediyorum.Bim mağazası açmak istiyorum,bana şartlarını açıklarsanız memnun olurum.İyi günler,iyi çalışmalar.

isimsiz
isimsiz @Erhan ŞAVLI - 5 yıl Önce

Bim birleşik mağazaları bayilik vermemektedir

Mahmut soydan
Mahmut soydan - 6 yıl Önce

Sayın bim market sahipleri ben bim açmak istiyorum nerye başvuru ederim vede bimin ayrıntılarının bilgileri nasıl açılır ricayla bekliyorum şanlıurfada açmak istiyorum

İbrahim
İbrahim - 5 yıl Önce

Aksaray da bim açmak istiyorum neden bayilik vermiyorsunuz

Muhammed
Muhammed - 5 yıl Önce

Sayın bim yetkilileri ben Yüksekova da bim bayiliği açmak istiyorum veriyorlarmı acaba bayilik

Muhammed
Muhammed - 5 yıl Önce

Sayın bim yetkilileri ben Yüksekova da bim bayiliği açmak istiyorum veriyorlarmı acaba bayilik

Veysi
Veysi - 5 yıl Önce

Karasuda bayilik acmak istiyorum sakarya karasu yeri işlek ve kar amaçlı işyeri

Kadir çelik
Kadir çelik - 5 yıl Önce

Merhaba GAZİANTEP te dükkanım var yeri güzel ve işlek sizden rica ederek bayilik vermenizi istiyorum