Yapıkredi Yeni Mezun ve Tecrübeli Bankacı Personel Alımı Yapıyor!

Yapıkredi Bankasına çok sayıda personel alımı yapılacak. Türkiye geneli bankacı alımlarından bir tanesi olan Yapıkredi lise mezunu, tecrübeli, tecrübesiz personel alımı detayları haberimizde..

Yapıkredi Yeni Mezun ve Tecrübeli Bankacı Personel Alımı Yapıyor!

Yapıkredi Bankası personel alımı yapacak. Türkiye'nin önde gelen özel bankalarından bir tanesi olan Yapıkredi Türkiye genelinde bir çok pozisyonda alımlar yapacak. Bilindiği gibi Türkiye genelinde il ve ilçelerde şubeleri bulunan 30 dan fazla özel ve kamu bankası bulunuyor. Personel istihdamında önemli yere sahip olan bankaların başında Yapıkredi Bankası geliyor. özellikle yeni mezun olan yada tecrübeli olan adayların başvurularda yoğun ilgi ile karşıladığı Yapıkredi iş alım ilanları detayları neler?

YENİ MEZUN ALIMLAR

Adayların lisans düzeyinde eğitim alan adaylar için iş fırsatları bulunuyor. Kariyerine Yapıkredi Bankasında başlamak isteyen adaylar için yeni bir fırsat. 2 yıldan az tecrübeye sahip adaylar başvuracakları unvanlara göre birden fazla sınava tabi olabilecekler. Genel Yetenek Sınavı, İngilizce Sınavı, Sayılar Algılama Hafıza sınavı bunlardan bir kaçı olmakta.

TECRÜBELİ BANKACI ALIMLARI

Adaylardan daha önce bankacılık iş tecrübesi bulunanlar için Yapıkredi bankası alım ilanları yayımlamakta. İş tecrübesine Yapıkredi bankasında devam etmek isteyen 2 yıldan fazla tecrübesi bulunan adaylar genel yetenek, sayısal algılama ve hafıza sınavından muaf tutularak. İngilizce ve Kişilik envanteri sınavlarına tabi tutularak alımlara ilişkin boş bulunan pozisyonlarda alımlar yapılmakta.

Başvurular için: https://goo.gl/MCEnWf

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 22:43
YORUM EKLE