Türkiye İş Bankası Banka Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Sürüyor

Türkiye İş Bankası şube ve genel müdürlüklerinde istihdam etmek üzere banka memuru alımı yapıyor. Başvurular halen sürüyor.

Türkiye İş Bankası Banka Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Sürüyor

Ülkemizin en önemli bankaları arasında yer almakta olan Türkiye İş Bankası Türkiye'nin dört bir yanında sahip olduğu bin 342 şubesi ile hizmetlerine devam etmekte olan yine yurt dışında da şubeleri ile milyonlarca kişiye hizmetlerini sürdürmektedir.

Büyüme oranını ve müşteri hacmini giderek geliştirmekte olan Türkiye İş Bankası açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için banka memuru alımı gerçekleştirmektedir. Yeni ilanlara bakıldığında Türkiye İş Bankasının memur alımı başvurularının sürdüğü görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak ve detaylar nedir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Türkiye İş Bankası iş ilanları için çok sayıda banka memuru alımı gerçekleştirmekte olup ilan detayları nedir? Buna göre adayların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, 4 yıllık eğitim verilen Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret bölümlerinden mezun olmak, daha önce bankanın alım yaptığı mülakatlardan başarısız olmamak şartlarına sahip olunması gerekmektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak?

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Bankası kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere şube ve genel müdürlükler için banka memuru alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların 11 Mart 2018 tarihine kadar müracaatlarını cv.isbank.com.tr adresine yapması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 14:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir Gul
Bir Gul - 5 yıl Önce

Kac kisi alinacak