Kalkınma Bankası Şubat Ayı Banka Personeli Alımı Devam Ediyor!

Kalkınma Yatırım Bankası banka personel alımı için yeni ilan yayımladı. Memur Alımı kadrosunda yayımlanan ilan detayları haberde.

Kalkınma Bankası Şubat Ayı Banka Personeli Alımı Devam Ediyor!

Kalkınma Bankası 2022 yılı personel alımları devam ediyor. Bugün yayımlanan ilanlara göre Kalkınma Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı yapacak. 3 Farklı kadroda personel alımı yapacağını bildiren banka bünyesine Lisans mezunu personel alımı yapacak. 2022 yılı yeni ilanlar yayımlamaya devam eden banka farklı alanlarda Şubat Ayı Banka Personeli alımlarına devam edeceğini bildirdi. Peki hangi kadrolarda personel alımı yapılacak? Başvuru genel ve özel şartlar ne olacak?

Şubat Ayı Yeni İlanlar Yayımlandı!

Kalkınma Bankası tarafından gelmiş olan yeni duyurulara göre Şubat ayı personel alımı faaliyetleri devam ediyor. Az önce gelmiş olan ilanlara göre Kalkınma ve Yatırım Bankası toplamda 6 farklı kadro ile 2022 Şubat ayı personel alımı faaliyetlerine devam etmektedir.

 • Bütçe ve Maliyet Yönetimi Uzmanı - Yönetici Yrd.    İstanbul(Asya)
 • Toptan Bankacılık ve Hibe Uzmanı-Yöneticisi    İstanbul(Asya)
 • Bilgi Güvenliği Uzmanı / Kıdemli Uzmanı

Adaylardan Aranacak Genel Başvuru Şartları Nedir?

Banka adaylardan söz konusu kontenjanlar için genel olarak, İyi düzeyde yazılı ve sözlü olarak İngilizce biliyor olmak, Öğrenmeye açık, problem çözme becerisi olan, kendini geliştirme ve yeni teknolojileri takip etme isteğine sahip,  Sorumluluk sahibi ve iletişim yeteneği yüksek, Meraklı, yaratıcı ve sonuç odaklı, Temsil, iletişim ve koordinasyon becerileri yüksek, Ekip çalışmasına uygun, MS Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen adaylar başvuruda bulunabilecekler.

Memur Alımı ( Bütçe ve Maliyet Yönetimi Uzmanı ) Şartları Nedir?

 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun (tercihen, işletme, işletme mühendisliği, ekonomi, ekonometri, istatistik, matematik, matematik mühendisliği, endüstri mühendisliği),
 • Bankaların bütçe, raporlama, MIS, planlama, maliyet yönetimi, mali işler, muhasebe vb. alanlarında çalışmış ve/veya denetim firması tecrübesi olan ve ilgili alanlarda 3-10 yıl tecrübesi olan,
 • Banka muhasebesi, TDHP ve IFRS mevzuatına hâkim, detaylı bilanço analizi yapabilen,
 • Genel Bankacılık ürün/hizmet ve uygulamaları hakkında tecrübe sahibi,
 • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
 • MS Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen,
 • Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi yüksek, raporlama becerisine sahip, iş takibinde dikkatli ve özenli,
 • Anlık kararlar alabilen, planlama, organizasyon, sunum ve araştırma becerisi kuvvetli,
 • Temsil, iletişim ve koordinasyon becerileri yüksek,
 • Ekip çalışmasına yatkın, proaktif, yenilikçi

Bankaya Başvurular Online Olarak Yapılacak!

3 Şubat 2022 tarihi ile yayımlanmış olan ilanlara göre yukarıdaki alanlarda personel alımları yapılacak. Başvuru süreci ilanların yayımlanması ile birlikte başlamış olup istenen başvurular alınana kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını aşağıdaki bağlantı üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirebilirler.

Başvuru Adresi BURADA

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2022, 11:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Arman
Arman - 2 yıl Önce

Eleman alinlar

Khan
Khan @Arman - 2 yıl Önce

Hawalandarma ostasi