Kalkınma Bankası KPSS siz Memur Alımı İlanı ( Satın Alma ve Yazılım )

Kalkınma ve Yatırım Bankası memur alımı ilanları yayımlandı. Farklı iki alanda KPSS şartı olmadan Satın Alma Uzmanı ve Yazılım Uzmanı alımı yapılacak.

Kalkınma Bankası KPSS siz Memur Alımı İlanı ( Satın Alma ve Yazılım )

Kalkınma ve Yatırım Bankası memur alımı için ilan yayımladı. Az Önce resmi internet adresi üzerinde yayımladığı ilan ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere iki farklı kadroda memur alımı yapacağını duyurdu. Ayrıca Başvuru için adaylardan KPSS şartı talep edilmeyecektir. Hangi Kadrolarda personel alımı yapılacak? Kimler başvuruda bulunabilecek?

Başvurular Elektronik Ortamda Yapılacak

Kalkınma Bankası personel alımı için başvurular sadece Elektronik ortamda alınacak. 16 Aralık 2021 tarihi ile yayımlanmış olan ilanlar için başvurular başlamış olup Aralık ayı boyunca devam edecektir. 

Başvuruda bulunacak adaylar aşağıda sizlerle paylaşacağımız adres üzerinden İnternet ortamından yapılacak. Adayların Kalkınma Bankası kariyer adresi üzerindeki giriş sistemi üzerinden başvuru yapılacak. Buradan CV göndererek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Hangi Kadrolar İçin Başvuru Alınacak?

Kalkınma ve Yatırım Bankası yayımladığı memur personel alımı ilanları ile Satın Alma ve Yazılım uzmanı alınacak.

  • Java Yazılım Uzmanı (Full Stack Developer)
  • IT Satın Alma Uzmanı/Uzman Yardımcısı

KPSS şartı Yok!

Banka memur personel alımları için mezuniyet ve deneyim nitelikleri aranacak olup KPSS Şartı aranmayacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

her iki pozisyon için de adaylardan genel olarak, İyi Derecede İngilizce biliyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Takım çalışmasına uygun olmak, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Sonuç odaklı, düzenli, detaylara önem veren, analitik düşünen, iletişim ve müzakere yeteneği gelişmiş olmak gereklidir.

İLANLARA BAŞVURU ADRESİ: https://hr-link.net/Home/Index

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmat gültekin
Mehmat gültekin - 2 yıl Önce

Kamuya personel ilanları sürekli uzman,uzman yardımcısı,yabancı dil şartı,yada lise mezunu,yada en yüksek k.p.s.s.puanı,normal memur statüsünde hiç alım olmuyor,yada aşçı ilanları verilirken yıllardır on milyona yakın üniversiteliler iş bekliyor.

İlayda
İlayda - 13 ay Önce

Ben kamu da çalişmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim