İş Bankası Şubelerine 8 Alanda Memur Alımı İçin İlan Yayımladı!

İş Bankası memur alımı için ilan yayımladı. 8 Farklı alanda olmak üzere 30 yaşından küçük memur alımı yapılacak. Şubeler ve başvuru detayları haberimizde.

İş Bankası Şubelerine 8 Alanda Memur Alımı İçin İlan Yayımladı!

İş Bankası memur alımı ilanı yayımladı. Az Önce yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Banka bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 8 farklı alanda Banka Memur Alımı yapacağını bildirdi. Söz konusu ilana göre Yaş şartını ve eğitim şartını sağlayan adaylar başvuru yapabilecek.

Banka farklı şubelerinde görevlendirmek üzere Pazarlama, satış, ürün yönetimi, dijital bankacılık, inovasyon, ekonomi, finans, hazine, krediler, proje finansmanı, insan kaynakları, iletişim, kurumsal ve organizasyonel strateji alanları ile kurumsal ve özel bankacılık alanlarında Uzman Yardımcısı ( Management Trainee ) olmak üzere İstanbul ilinde memur alımı yapacak.

8 Farklı Alanda Memur Alımı Yapılacak!

Pazarlama, Satış ve Ürün Yönetimi : Bankanın her segmentteki müşterilerine yönelik ürün, pazarlama ve satış stratejilerini oluşturmak, uygulamak ve müşteri odaklı yeni geliştirmeleri yapmakla ilgilenirler.

İnsan Kaynakları ve İletişim: Misyon, vizyon ve iş stratejileri ile uyumlu insan kaynağının yönetilmesi, çalışanların yeteneklerinin geliştirilmesi, Bankanın imajının güçlendirilmesi ve marka değerinin artırılmasını hedefleyen iletişimin sağlanması, çeşitli kanallardan ulaşan müşteri taleplerinin yanıtlanması ile ilgili süreçlerle ilgilenirler.

Dijital Bankacılık ve İnovasyon: Stratejik hedefler ve en iyi uygulama örnekleri doğrultusunda organizasyonel yapılanma, çalışma modelleri oluşturma, dijital ve fiziksel kanalların tasarlanması ve müşteri deneyiminin iyileştirilmesi ile ilgilenirler.

Krediler ve Proje Finansmanı: kredi taleplerinin incelenmesi, karara bağlanması ve tüm segmentlerde kredilendirme ve takip süreçlerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi ile ilgili süreçlerle ilgilenirler.

Kurumsal Uyum: Banka faaliyetlerinin kurumsal, yasal ve idari standartlara uygun şekilde yürütülmesi ile ilgilenirler.

Ekonomi, Finans ve Hazine: Türkiye ve Dünya ekonomisindeki konjonktürel ve yapısal gelişmeleri izleyerek tahminler yapılması, TL ve döviz kaynaklarına, yurt içi ve yurt dışı finansal kuruluşlarla ilişkilerin yönetilmesine, sermaye piyasası faaliyetlerine ve muhasebe uygulamalarına dair her türlü faaliyetlerin yönetilmesi ile ilgili süreçlerle ilgilenirler.

Kurumsal ve Organizasyonel Strateji: Bankanın orta ve uzun vadeli stratejisinin oluşturulması, iştiraklerinin faaliyetlerine ilişkin süreçlerin ve kurumsal yatırımcılarla ilişkilerin yönetilmesi, sürdürülebilirlik faaliyetlerinin koordine edilmesi ile ilgilenirler.

Kurumsal ve Özel Bankacılık Şubeleri: kendilerine atanmış portföyün ve müşteri ilişkilerinin yönetilme, verilen hedefler doğrultusunda satış ve operasyon süreçlerinin yürütmesiyle ilgilenirler.

Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Banka Memuru alımı ilanına başvuru için adayların bazı şartları sağlıyor olmaları gereklidir. Bunlar içerisinde genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Sağlık açısından Türkiyenin her yernde görev yapabilecek olmak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta mecbur hizmet hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir Adli Sicil kaydı olmamak" şartları aranacaktır.

Ayrıca Adaylardan Özel Olarak;

  • Ünversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun veya en geç 30 Temmuz 2022 tarihine kadar mezun olabilecek olmak,
  • 01.05.2022 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.( 1 Mayıs 1992 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)
  • Çok iyi derecede İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini bilmek ve değerlendirme sürecinde yapılacak online İngilizce sınavında gerekli başarıyı göstermek. Açıklama penceresinde yer alan ve geçerlilik süresi dolmamış İngilizce sertifikalarından birisine sahip olanlar, online İngilizce sınavından muaf tutulur.
  • Bankamızın yaptığı Uzman Yardımcılığı değerlendirme merkezi aktiviteleri veya herhangi bir mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Başvurular İnternet'ten Yapılacak!

Bankanın memur alımına başvurular sadece İnternet üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda Başvuru süreci bitmeden aşağıdaki bağlantıyı kullanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İNTERNET BAŞVURU EKRANI: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/uzman-yardimcisi-alimi-2022UZY1

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2022, 16:52
YORUM EKLE