İş Bankası Online Sınav İle 2022 Memur Alımı İlanı ( Uzman Yardımcısı )

İş Bankası memur alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. 2022 yılı Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Alan dağılımı ve başvuru şartları haberimizde.

İş Bankası Online Sınav İle 2022 Memur Alımı İlanı ( Uzman Yardımcısı )

İş Bankası memur alımı ilanı yayımlandı. Henüz 2022 yılı gelmemiş olmasına rağmen yayımlanan memur alımı ilanı ile Müdürlüklere ve şubelere banka personeli alımı yapacağı bildirildi.

İş Bankası kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre 2022 yılı Uzman yardımcısı Alımı yapılacak. Alımlar online sınav ile Genel Müdürlük bölümlerinde ve Kurumsal Şubelerde gerçekleştirilecek.

İş Bankası Uzman Yardımcısı Nedir?

Bankanın alımını yapacağı Uzman Yardımcıları genel müdürlüklerde iş birimlerinde uzman veya kurumsal şubelerde portföy yöneticiliği yaparlar. Uzman yardımcıları yönetici olarak yetiştirilmek üzere aşağıdaki alanlarda uzmanlaşma olanağı yakalayacaklardır.

  • Pazarlama, Satış ve Ürün Yönetimi,
  • İnsan Kaynakları ve İletişim,
  • Dijital Bankacılık ve İnovasyon,
  • Krediler ve Proje Finansmanı,
  • Risk ve Uyum Yönetimi,
  • Ekonomi, Finans ve Hazine,
  • Kurumsal ve Organizasyonel Strateji,
  • Kurumsal ve Özel Bankacılık Şubeleri,

Memur Alımı İçin Başvuru Şartları Ne Olacak?

İş Bankasının Sınav ile memur alımı ilanına genel olarak, Türk Vatandaşı olmak, Sağlık açısından görevini Türkiye'nin her yerinde görev yapmasına elverişli olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

Ayrıca başvuru yapacak adayların İş Bankası tarafından daha önce yapılmış olan Uzman yardımcılığı sınavından değerlendirmelerde veya mülakatlarda elenmemiş olmaları gereklidir.

Üç Dilce Yabancı Dil Sınavı Şartı:

Başvuru için adayların, Çok iyi derecede İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini bilmek ve değerlendirme sürecinde yapılacak online İngilizce sınavında gerekli başarıyı göstermeleri gereklidir.

Banka Memuru İçin Yaş Şartı Kaç?

Banka Uzman yardımcılığına başvuru için 30 yaşından büyük olmamak şarttır. Bu kapsamda 1 Şubat 1992 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.

Online Sınav Yapılacak!

Başvuruda bulunan adaylar başvurularının değerlendirme sürecinden geçtikten sonra Online sınav ile Genel Yetenek Sınavı, Yabancı Dil Sınavı, Değerlendirme merkezi ve İş görüşmesi aşamalarından geçeceklerdir.

Başvurular Online Olarak Gerçekleştirilecek!

İş Bankası Uzman Yardımcısı alımları sadece bankanın resmi kariyer adresi üzerinden yapılacaktır. Adaylar İlgili başvuru ekranındaki " Hemen Başvur " seçeneğine tıklayarak CV ile ve gerekli adımların doldurulması ile başvuru yapacaklardır.

BAŞVURU ADRESİ: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/uzman-yardimcisi-alimi-2022UZY1

İlgili bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2022, 22:53
YORUM EKLE