İş Bankası Memur Alımı Devam Ediyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

İş Bankası yapacağı yazılı sınav sonucuna göre bünyesine memur alımı yapacak. Başvuru şartları belirtildi ve başvurular başladı. Peki Başvuru şartları nedir? Kimler Başvuru Yapabilir? Tüm detayları başvuru bilgileri ile birlikte haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

İş Bankası Memur Alımı Devam Ediyor! Kimler Başvuru Yapabilir?

İş Bankası resmi İnternet sitesinde yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre İş Bankası bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere İstanbul'da bulunan Şube ve Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere Sınav yapacak. Yapılacak sınav sonucuna göre İş Bankası İstanbul şube ve müdürlüklerine memur alacak. Bu kapsamda ilgili memur alımı sınavı 01 Nisan 2019 tarihinde İş Bankası tarafından memur alımı sınavı düzenlenecektir.

BAŞVURU KOŞULLARI NEDİR?

İş Bankası alımını yapacağı memur adaylarından, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık açısından Türkiye'nin heryerinde görev yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak, Kamu haklarından yoksun bırakılmamış olmak, Affa uğramış bile olsa herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yazılı sınavın yapılacağı tarih itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Daha önce İş Bankası tarafından yapılmış olan Operasyon Destek Elemanı, Memur, Operasyon Elemanı,Çağrı Merkezi, Özel Güvenlik Görevlisi ve şoför kadroları için yapılan sınavdan başarısız olmamış olmak ve üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

İş Bankası memur alımı başvuruları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde başvuruları başlamış olan İş Bankası memur alımı için adaylar başvurularına devam ediyor. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar hala başvuru yapabilirler. Bu kapsamda İş Bankası memur alımı için başvurular en geç 22 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek olup, adaylar başvurularını son başvuru günü en geç 12:00 a kadar sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir.

Başvuruları değerlendirilen adaylar değerlendirme sonucu uygun bulunan adaylara sürece ilişkin davet gönderilecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için İş Bankası tarafından yayımlanan kılavuzu aşağıdaki bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU ADRESİ: //bit.ly/isinolsa-isbankasıı bağlantısını kopyalayarak ve taraycınıza yapıştırarak ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 09:21
YORUM EKLE