İŞ Bankası Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor! Şartlar Nedir?

İş Bankası bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere Müfettiş Yardımcısı alacak. Başvuru süreci hala devam ediyor! Şartlar nedir?

İŞ Bankası Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor! Şartlar Nedir?

İş Bankası geçtiğimiz gün yayımladığı ilan ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Banka Memur Alımı yapacağını bildirdi. İlan için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup hala devam ediyor.

Bu kapsamda İş Bankası Bilgi Sistemleri ve Bankacılık süreçlerinin Genel Müdürlük bölümlerinin, Yurtiçi, Yurtdışı şubelerinin yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşların ve bilgi teknolojilerinin denetimini sağlamak amaçlı 2021 yılı Müfettiş Yardımcısı alımı yapacak.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR!

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı başvuru süreci 6 Temmuz 2021 tarihi ile başlamış olup hala devam ediyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını en geç 29 Ağustos 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular sadece İş Bankası resmi kariyer adresi üzerinden Elektronik ortamda yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası memur alımı başvuruları için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Sağlık açısından seyahat etmesine engel herhangi bir durumu olmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta zorunlu olarak çalışmıyor olmak gibi genel şartlar aranacak. Özel olarak ise;

Yaş Şartı: Sınav tarihi ile 30 yaşını doldurmamış olmak.

Eğitim Şartı: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmuş olmak.

Yabancı Dİl Şartı: İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek.

Ayrıca adayların Daha önce, Bankanın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2021, 18:14
YORUM EKLE