İş Bankası 2022 Yılı Şoför Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

İş Bankası Şoför alımı başvurusu sona eriyor. Alım yapılacak şehir listesi ve işe alım süreci hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İş Bankası 2022 Yılı Şoför Alımı Başvurusu Sona Eriyor!

İş Bankası Personel Alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan personel alımı ilanına göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Şoför Alımı yapılacağını bildirdi. Söz konusu ilana göre İş Bankası 5 farklı Şehirde olmak üzere Personel Alımı yapacak. Alımlar Şoför kadrosunda yapılacak olup başvuru süreci sona ermektedir.

İş Bankası Şoför Alımı Sona Eriyor!

Geçtiğimiz hafta yayımlanmış olan İş Bankası Şoför alımı ilanına göre başvuruların ilan tarihinden sonra başlamasından sonra artık sona eriyor. İş Bankası Şoför alımına henüz başvuru yapmamış olan adaylar en geç 17 Ekim 2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular sadece Online olarak gerçekleştirilecektir. Başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Başvuru Alınacak Şehirler Hangileridir?

İş Bankası tarafından yayımlanmış olan ilana göre Şube ve Müdürlüklerde görevlendirilmek üzere,

  • Erzincan,
  • İskenderun/Hatay,
  • İstanbul,
  • İzmir,
  • Mersin,

şehirlerinde Şoför Alımı yapılacak.

Kimler Şoför Olabilir?

İş Bankası bünyesinde görev alacak şoför adayları Şube ve Genel Müdürlüklere ulaşımı sağlamak için görevlendirilecek olup adaylardan " Lise mezunu olmak, 28 yaşından büyük olmamak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, SERC belgelerine sahip olmak" gibi şartlar aranacak.

Şoför İşe Alım Süreci Nedir?

İş Bankası Şoför alımına başvuru için adaylar farklı yollardan geçmektedirler. Buna göre sırası ile,

  • Başvuru
  • Genel Yetenek Sınavı,
  • Mülakat,
  • Araç Sürüş Testi,

Buna göre başvurusunu tamamlamış olan adaylar sayısal ve sözel yeteneği ölçmeye yönelik sorulardan oluşan bir Genel yenetek testine katılacak.

Başarılı olan adaylar insan kaynakları uzmanları ve ulaştırmadan sorumlu yöneticilerle görüşmeye katılarak mülakat aşamasını geçtikten sonra Sorumlu yöneticilerle sürüş becerilerinin gözlemleneceği sürüş testine katılacaksınız. Tüm aşamaları başarılı olan geçen adaylar içi işe başlama süreci başlayacaktır.

BAŞVURU VE İLAN DETAYLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Altıntaş
Recep Altıntaş - 1 yıl Önce

Src psoteknik ehliyetim mevcut sürüş deneyimim var