Ağustos Ayı TEB Bankası İş İlanları!

Ağustos ayı içerisinde TEB farklı kadrolarda personel alımı gerçekleştiriyor. Alımlarla ilgili başvuru koşulları ve kadro detayları haberimizdedir :

Ağustos Ayı TEB Bankası İş İlanları!

Türkiye’de faaliyet gösteren ve birçok ilde ve ilçede şubesi bulunan TEB Bankası tarafından ilgili kariyer sitesinde yayınlanan ilanlarda farklı kadrolarda ve şehirlerde istihdam edilmek üzere personel alımları yapılacağı açıklanmış olup ilgili alımlara ilişkin detaylar ve başvuru şartları ise haberimizin devamında yer almaktadır.

TEB Portföy Yönetimi – Ekonomist

İlgili kadroda yapılacak olan alımda adayların alanda en az 5 yıl deneyime sahip olması, üniversitelerin 4 yıllık finans, ekonomi ya da eş değer bölümlerden mezun olması, tercihen yüksek lisansa sahip olması, analitik becerileri olması, takım çalışması yapabilmesi, akıcı şekilde İngilizce konuşması ve İngilizceye hakim olması şartlarını sağlaması istenmektedir.

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Yöneticisi

Kadro için adaylardan şu şartları sağlaması istenmektedir; Üniversite mezunu olması, en az 5 yıllık restoran yöneticiliği deneyimi olması, MS Office programlarını kullanmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Maliyet kontrolü konusunda deneyimli, raporlama ve analiz yönü güçlü olmak şeklindedir.

Cepteteb Müşteri İlişkileri Temsilcisi

Adayların bu kadro için başvurularındaİstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,Lisans ve/veya ön lisans mezunu, Pozitif, yüz yüze ve telefonla iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün,Teknolojik ürünlerin (tablet, akıllı telefon ve uygulamaları) kullanımına yatkın,Takım çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen olma şartları aranmaktadır.

Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı

Kadroya yapılacak başvurularda istenen başvuru şartları arasında Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan,SPK lisansı olan,Satış ve sonuç odaklı çalışabilenEn az yüksekokul mezunu olan şartları yer almaktadır.

Yazılım Geliştirme Uzmanı

İlgili alımda adaylardan 4 yıllık bilgisayar, yazılım ve eş değer mühendislik bölümlerinden mezun olmak, iyi derecede İngilizce bilmek, farklı teknolojilerle çalışabilmek, erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da bir yıl tecilli olmak, bankacılık sektöründe çalışmaya istekli olmak başvuru şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Yukarıdaki ilanlar başta olmak üzere 22 pozisyonda ilanlara online başvuru yapmak için:https://bit.ly/3bfP1wR

YORUM EKLE