25 Farklı İle Banka Gişe Yetkilisi Alımı Yapılıyor!

Türkiye geneli 25 farklı il için banka gişe yetkilisi alımı yapılıyor. Peki aranan şartlar nelerdir, kimler müracaat edebilir ve detaylar nedir?

25 Farklı İle Banka Gişe Yetkilisi Alımı Yapılıyor!

Türkiye geneli çok sayıda banka faaliyetlerini sürdürmeye devam ederken bankalar ile iş birliğinde çalışan kurumsal firmalarda bulunmaktadır. Bu firmalar ile bankalar gişe yetkilisi pozisyonları için personel alımları yapmaya devam ederken son zamanlarda bankaların ilanları iş ortaklarınca yayımlanmaya başlandı. Buna göre kariyer sitesi aracılığı ile yayımlanan ilana göre 25 farklı il için banka gişe yetkilisi alımı yapıldığı öğrenildi. Peki aranan şartlar nelerdir ve kimler müracaat edebilir?

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Kariyer sitesi aracılığı ile yayımlanan ilana bakıldığında 25 farklı il için banka gişe yetkilisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki alınacak iller nelerdir? Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Muğla, Ordu, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Van, İstanbul(Asya) illeri için alım yapılmakta olup görev yapacak olan adaylar Gişelerde para yatırma / çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerin gerçekleşmesi,Gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve satış sonrası hizmetlerin sunulması gibi işlemler gerçekleştirecektir. Müracaatlar için adayların en az lisans mezunu olması gerekmekte olup Şubat ayında müracaatlar kapanacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların hemen https://bit.ly/395utFL linkini takip etmesi ve CV öz geçmiş bilgileri ile müracaat etmesi gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özge Tüküç
Özge Tüküç - 2 yıl Önce

Başvurular başladı mı? Başladıysa nereden yapılacak?