2020 Yapı Kredi Bankası İş İlanları

2020 yılı Ağustos ayı Yapı Kredi bankası personel alım ilanlarını haberimizde sizler için derledik. 2020 Yapı Kredi Bankası İş İlanları haberinin detayları sitededir.

2020 Yapı Kredi Bankası İş İlanları

Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Yapı Kredi bünyesinde farklı kadrolarda personel istihdamı gerçekleştirmektedir. Ağustos 2020 tarihi itibari ile ilgili kariyer sitesinde yayınladığı ilanlar ile 10 farklı pozisyonda alım yapacak olan Yapı Kredi bankasının yayınlamış olduğu ilan detayları haberimizin devamında yer almaktadır.

Mekanik Teknisyeni

İlgili kadro için adayların MYO İlgili Bölümlerinden Mezun,Konusunda deneyimli,Esnek ve uyumlu,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,Tercihen İşletme teknisyenliği yapmış olma şartlarını sağlaması istenmektedir.

Elektrik Teknisyeni

Kadro için aranan şartlar arasında şunlar yer almaktadır; MYO İlgili Bölümlerinden Mezun,Konusunda deneyimli,Esnek ve uyumlu,Vardiyalı çalışabilecek,Tercihen EKAT Belgesi sahibi,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,Tercihen İşletme teknisyenliği yapmış olmak.

Merkezi Teminat Yönetimi ve Veri Kalitesi Uzmanı

İlgili kadroya başvurmak isteyenlerin Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,İngilizce bilen, Veri analitiği/modelleme konusunda bilgi sahibi, Çözüm odaklı ve analitik düşünme yeteneğine sahip,Detaylı, düzenli ve planlı çalışma yapısına yatkın,SQL bilgisine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi – Gebze

İlgili alım için Yeni mezun veya 1 yıla kadar deneyimli, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Sözel ifade becerisine ve ikna yeteneğine sahip, Satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olma şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Direkt Satış Yetkilisi

Lisans/ön lisans mezunu, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarılı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren olma şartı ile personel alımı yapılacaktır.

Software Engineer 'Mobile Banking'

İlgili kadro için adaylardan üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olma, iOS ve Android yazılım geliştirme alanlarında deneyimli, Java ve Oracle DBbilgisi olan, OOP ve SOA gibi yapıları bilen, İngilizce konuşabilen, askerlikle ilgisi olmayan ya da 2 yıl tecilli olan adayların başvuruları alınacaktır.

Diğer ilanlar ve başvuru için: https://bit.ly/2QmYKI1

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuğba çerçi
Tuğba çerçi - 3 yıl Önce

Nerden yapıcaz başvuruyu. Onu yazmamışsınız ?

Tuğba çerçi
Tuğba çerçi - 3 yıl Önce

Tamam şimdi gördük kusura bakmayın