MSB 2023/1 Komutanlıklara Sözleşmeli Er Temini Duyurusu Geldi!

Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli er temini hakkında duyuru yayımlandı. Komutanlıklara Askeri Personel alımı hakkında güncel durum duyurusu yayımlandı.

MSB 2023/1 Komutanlıklara Sözleşmeli Er Temini Duyurusu Geldi!

Milli Savunma Bakanlığı askeri personel alımı için duyuru yayımladı. Az Önce gelmiş olan duyuruya göre MSB bünyeesindeki eksikliği karşılamak üzere Deniz, Kara ve Hava Kuvvetleri komutanlıklarında görevlendirmek üzere Sözleşmeli Er temini yapmıştı. Söz konusu Askeri personel alımları için güncel durum duyurusu yayımlandı. Söz konusu duyuru 7 Haziran 2023 tarihi ile bildirilmiş olup adaylar Elektronik ortamda durum bilgilendirmesi yapabilirler.

Sözleşmeli Er Temini Duyurusu:

2022 YILI E-22-O-1 (2022/3) DÖNEMİ ORTAK (K.K.K.LIĞI, DZ.K.K.LIĞI VE HV.K.K.LIĞI) SÖZLEŞMELİ ER TEMİNİ ADAY BİLGİLENDİRME DUYURUSU

Değerli Adayımız;
25 Ekim-09 Aralık 2022 tarihleri arasında katılmış olduğunuz E-22-O-1 (2022/3) dönemi sözleşmeli er temin faaliyetleri kapsamındaki sözleşmeli er adaylığınıza ilişkin güncel durumunuza ulaşmak için tıklayınız...

DİKKAT : Güncel durumunuzu e-Devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra Çağrı/Sınav Durumu menüsü altından öğrenebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hanifi Agralı
Hanifi Agralı - 4 ay Önce

İş yok