Jandarma Uzman Erbaş Ek Atama Duyurusu Geldi 2022

Jandarma genel Komutanlığından 2022 Yılı Lojistik Uzman Erbaş atama duyurusundan sonra uzman Erbaş Ek Atama Duyurusu yayımladı.

Jandarma Uzman Erbaş Ek Atama Duyurusu Geldi 2022

Jandarma Genel Komutanlığı erbaş atamaları devam ediyor. Jandarma bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Uzman Erbaş alımları için ilan yayımlamıştı. Farklı alanlarda Uzman erbaş alımı yapılmış olup hala atama işlemleri devam etmektedir. Buna göre 30 Mayıs ve 31 Mayıs 2022 tarihli Uzman Erbaş atama duyuruları yayımlandı.

Yeni Uzman Erbaş Ek Atama Duyurusu Geldi!

jandarma Genel Komutanlığı az önce yayımladığı uzman erbaş atama duyurusuna göre " Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Merkezi Komutanlığı Emrine yapılan Uzman erbaş Ek Atama " Duyurusu yayımlandı. Söz konusu atamalara ilişkin detayları adaylar İnternet'ten sorgulama yapacaklar.

Lojistik Branşlı Uzman Erbaş Temini Sınav Çağrısıda Yapıldı!

Jandarma 30 Mayıs 2022 tarihli yaptığı duyuru ile de Lojistik Branşlı Uzman Erbaş aımı için sınav çağrısı duyurusu yaptı. Daha önce ilan yayımlayarak aşağıdaki kontenjanlar için alım yapılacağı bildirilmişti.

" Aşçı 18, Betonarme Demircisi 22, Boya ve Alçıcı 18,Çatı Ustası 4, Duvarcı 25, Elektrikçi 2, Fayansçı 8, Isı Yalıtımcısı 4, İnşaat Kalıpçısı 18, İş Makineleri Operatörü (Dozer) 3, İş Makineleri Operatörü (Loder) 2, İş Makineleri Operatörü (Ekskavatör) 4, Kaportacı 3, Kasap 9, Mermerci 9, Oto Boyacı 6, (Oto) Döşemeci 15, Oto Lastik Tamircisi 27, Sıvacı 35, Su Yalıtımcısı 2, Terzi 16 " kontenjanlarında atama yapılacak.

Sçöz konusu kadrolar içi SInav çağrısı duyurusu yapılmıştı. 

Sonuç Sorgulama

Adaylar Jandarma uzman erbaş atamaları için sonuçlarını e-Devlet şifiresi ile aşağıdaki adrese kullanarak sorgulama yapabilirler.

Sonuç Sorgulama Ekranı: https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ata
Ata - 2 yıl Önce

4 grubu almalılar söz verilmiş 2 seneyi geçmiş yeni bir alım yapmaları gençlerimizi çok üzuyo