TÜRKŞEKER işçi alımı yapacak. Az Önce TÜRKŞEKER tarafından yayımlanmış olan duyuruya göre 1000 işçi alımı için 7 Eylül 2023 tarihinde sözlü ve uygulamalı sınavlar için itiraz işlemleri tamamlanmış olup nihai sonuçlar açıklanmıştır.

Yapılmış olan Sözlü sınavlar için 7 - 14 Eyllü 2023 tarihleri arasında itiraz başvuruları alınmış olup söz konusu İtirazlar açıklanarak adaylara Nihai liste açıklanmıştır.

Belge Teslim Tarihleri Açıklandı!

Sınavda başarılı olan adaylar, aşağıda belirtilen belgelerin tamamını 29 Eylül 2023 Cuma günü saat 17.30’a kadar başvuruda bulundukları fabrikaların Personel Birimlerine elden teslim edecek olup istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim eden adaylar 02 Ekim 2023 Pazartesi günü itibariyle işe başlatılacaklardır.

Adaylardan İstenen Belgeler Nelerdir?

1- Özgeçmiş (Özgeçmiş örneği indirmek için tıklayınız)

2- Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

3- Sağlık Kurulu Raporu

4- 10 Adet Vesikalık Fotoğraf

5- Adli Sicil Kayıt Belgesi

Sağlık Kurulu Raporu “sağlam” veya “tehlikeli/çok tehlikeli işlerde, yüksekte ve vardiyalı işlerde çalışabilir” ibaresinin olması gereklidir. Her iki durumda da adaylar İşyeri Hekimi tarafından muayene edilerek “tehlikeli/çok tehlikeli işlerde, yüksekte ve vardiyalı işlerde çalışabilir” durumu tespit edilecek ve bu raporu alamayanlar kesinlikle işe başlatılmayacaktır.

DUYURUNUN TAM METNİ