Facebook Özelliği Instagram DM Kutusuna Geliyor!

Facebook'tan alışık olduğumuz mesaja ifade özelliği artık Instagram DM kutusuna da yakın zamanda güncelleme ile gelecek.

Facebook Özelliği Instagram DM Kutusuna Geliyor!

Dünya genelinde bir milyardan fazla kişinin kullanmış olduğu Instagram, Facebook tarafından satın alındığı ilk günden bu yana ciddi şekilde gelişmeye devam etmekte olup kullanıcı kazanması hızla sürmektedir. Buna göre her geçen hafta yeni bir yenilik ile güncelleme aracılığı ile karşımıza çıkmakta olan Instagram uzun süredir Facebook'un uygulaması olan Messenger'de alışık olduğumuz ifade bırakma özelliği ile karşımıza çıkıyor. Bu gelen güncelleme ile birlikte artık Facebook ve Instagram her geçen gün bir birine benzemeye devam ediyor. Peki bu özellik nedir?

MESAJA İFADE BIRAKMA ÖZELLİĞİ

Facebook'a ait olan Messenger uygulamasında birisi ile konuşurken karşımızdakinin bize atmış olduğu mesaja ifade bırakabiliyoruz. Mesaja basılıp tutarak karşımıza çıkan emojilerden kalp, üzgün, ağlayan, gülen vb. gibi istediğimizi ifadeyi bırakarak karşı tarafın bu ifadeyi görmesini sağlayabilmekteyiz. Şimdi bu özelliğin aynısı Instagram içinde gelecek. Peki Instagram için gelecek olan bu güncelleme ne zaman sunulacak?

Henüz net olarak güncellemenin ne zaman sunulacağı bilinmiyor fakat Facebook'un Teknik İletişim Müdürü tarafından yapılan duyuruda Instagram'ın DM kutusuna gelen mesajlara ifade bırakabilme özelliğinin uygulamaya geleceğini doğruladı. Artık Instagram'dan da mesajlara basılı tutarak karşımızdaki kişinin ifadeyi görebilmesini sağlayabileceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE