Bakırçay Üniversitesi 18 Büro, Temizlik, Koruma Personeli ve Teknisyen Alımı İlanı

İzmir Bakırçay Üniversitesi en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. 4 Farklı unvanda olmak üzere 18 kişi alacak. Şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.

Bakırçay Üniversitesi 18 Büro, Temizlik, Koruma Personeli ve Teknisyen Alımı İlanı

İzmir Bakırçay Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için ilan yayımkadı. Farklı kontenjanlarda olmak üzere 18 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Üniversiteye 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında 4/B sözleşmeli olarak personel alımı yapılacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden personel alımı yapılacak olup alımlarda KPSS Puan sırası ele alınacak olup Mülakat yapılmayacaktır.

En Az Lise Mezunu Kontenjan Dağılımı Nedir?

İzmir Bakırçay Üniversitesi 18 personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda Lise mezunu 15 personel ve Lisans mezunu 3 personel alımı yapılacak. Alımlar Büro Personeli, Teknisyen, Temizlik Personeli, Bahçıvan ve Koruma ve Güvenlik Görevlisi kontenjanlarında yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Nitelikler Aranacak?

Üniversiteye personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacak.

Ayrıca yukarıda tabloda belirtilmiş olan niteliklerin sağlanıyor olması, 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94 ve Lisans için P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Bakırçay Üniversitesi personel alımı başvuru süreci ilanın yayım tarihi olan 10 Ocak 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 25 ocak 2022 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi Seyrek, Menemen, İZMİR adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE