Polis Akademisinden Duyuru! POMEM Polis Memuru ve Özel Harekat Olarak Atanacaklar Belli Oldu!

Polis Akademisi Başkanlığı 19/2.Dönem ve 19/1-1.Dönem eğitimini tamamlayan polis adayların polis olarak atanabilmeleri için gerekli olan sonuçları açıkladı. 28 temmuz tarihli son dakika açıklaması ile 27 Temmuz tarihinde tamamlanan sınav sonuçları haberimizde..

Polis Akademisinden Duyuru! POMEM Polis Memuru ve Özel Harekat Olarak Atanacaklar Belli Oldu!

Polis adayları için sınav sonuçları açıklaması geldi.

Polis Akademisi Başkanlığından yapılan 28 Temmuz tarihli yeni bir duyuru ile 19/2.Dönem ve 19/1-1.Dönemi öğrencilerinin 25 Temmuz ile 27 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen sınavların değerlendirmeleri tamamlandı. Buna göre aday polis memuru olarak atanacak olanlar belli oldu.

Adaylar Polis Meslek Eğitim Merkezi müdürlüklerinde eğitimlerini tamamlamalarının ardından katıldıkları sınavın ardından Polis Memuru ve Özel Harekat Olarak atanacaklar.

POMEM SINAV SONUÇLARI;

Sınav sonuçlarını sonuç belgesi alma sistemi Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden adayların erişimine açıldı. Aşağıdaki linki tarayıcıdan açılması ardından T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifre ile sisteme giriş yapılması ile 19.Dönem 19/2 ve 19/1-1 Özel Harekat Eğitim Sonu Sınavı Sonuçlarına erişim sağlanabilecek.

https://sinavsonuc.pa.edu.tr/

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER