Polis Akademisinden Açıklama! PMYO Polis Alımı Sınav Tarihi ve Yerleri Belli Oldu!

Polis Akademisi Başkanlığı PA'dan yeni bir açıklama geldi. Polis adaylarını ilgilendiren önemli açıklamada, 2018 PMYO 2 Bin 500 polis alımlarında sınav merkezleri ve giriş belgeleri açıklandı.

Polis Akademisinden Açıklama! PMYO Polis Alımı Sınav Tarihi ve Yerleri Belli Oldu!

Polis Akademisi Başkanlığından yeni bir açıklama geldi.

Lise mezunu 2 Bin 500 polis alımımı için PMYO giriş sınavı belgeleri açıklandı. Polis adaylarını ilgilendiren önemli açıklamada, 2018 PMYO 2 Bin 500 polis alımlarında adaylar giriş belgelerini öğrenebilmek için T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile giriş yapmaları gerekli olacak.

GİRİŞ BELGELERİ AÇIKLANDI !

Adaylar şahsen başvuru yaparak evrak teslimi yapacakları ve değerlendirme sınavına katılacakları başvuru merkezleri için ayrıca posta yolu ile giriş belgesi gönderilmeyecek. İnternet üzerinden açıklanan sınav giriş belgeleri tebliğ niteliği taşıyacak.

Ayrıca sınav merkezlerine girişlerde uyulması gereken bazı kurallarda açıklandı. Buna göre adaylar cep telefonu, ses ve görüntü cihazı ile bunlara benzer elektronik eşya bulundurmaları yasak olacak.

Sınav giriş belgesi için: //girisbelge.pa.edu.tr/

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 07:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE