Polis Akademisi Başkanlığı Polis Alımı Sınav Başvuru Ücreti Hakkında Önemli Uyarı Yaptı!

Polis Akademisi Başkanlığı Bugün polis alımı başvuru kılavuzunu yayımladı. Yayımlanan kılavuzda tüm detaylar belirtilerek başvuru ekranı açıldı. Ancak Polis Akademisi Sınav Başvuru ücreti hakkında adaylara önemli uyarıda bulundu.

Polis Akademisi Başkanlığı Polis Alımı Sınav Başvuru Ücreti Hakkında Önemli Uyarı Yaptı!

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı duyuruya göre 3 bin kadın polis alımı yapacak. Bu yönde ön Lisans ve Lisans mezunları başvuru yapabilecek olup tüm detaylar Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan başvuru kılavuzunda belirtildi. Ayrıca Polis Akademisi Başkanlığı kadın polis adayların sınav başvuru ücreti hakkında önemli uyarıda bulundu.

Başvuru Ücreti Yatırma Tarihleri:

İnternet üzerinden ön başvuru yapacak adaylar tarafından sınav başvuru ücreti olan 130.00 TL (Yüz) 08 Nisan 2019 saat 09:00’dan 22 Nisan 2019 saat 17:00’ye kadar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA “24. Dönem POMEM Giriş Sınavı” isimli hesaba yatırılacaktır.

Başvuru ücreti sadece Halkbank şubelerinden, ATM’lerinden ve internet bankacılığından yatırılabilecektir.

Diğer bankaların şubelerinden, internet bankacılığı ve ATM’lerinden başvuru ücreti yatırma işlemi yapılmayacaktır.

Başvuru ücretini yatırdığı halde internet üzerinden ön başvuru yapmayan ya da yapamayan, Ön başvurusunu yaptığı halde şahsen başvurusunu yapmayan ya da başvuru şartlarından herhangi birini taşımayan, sınava girmeyen, giremeyen, sınava alınmayan, sınavdan çıkarılan, sınavı geçersiz sayılan, Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavında başarısız olan, Ücret gerektirmeyen bir işlem için ücret yatıran veya aynı işlem için birden fazla ücret yatıran, Sınav ücretini kendi adına yatırmayan adayların sınav başvuru ücretleri hiçbir şekilde geri ödenmeyecektir.

UYARI: EMNİYET TEŞKİLATI PERSONELİNDEN ŞEHİT VEYA VAZİFE MALULÜ OLANLARIN EŞ VEYA ÇOCUKLARI SINAV ÜCRETİ YATIRMAYACAKTIR

SINAV ÜCETİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU:

Polis Akademisi Başkanlığı başvuru sayfasında adaylara sınav başvuru ücreti hakkında öenmli bir duyuru yaptı. Geçtiğimiz dönemde bekçi alımı için yüzlerce aday yanlış hesaba veya yanlış bir şekilde sınav ücreti yatırmştı. Polis Akademisi Başkanlığı  24. Dönem POMEM kapsamında kadın polis alımı hakkında da yanlış işlemlere karşın resmi sitesinde, 

2500 Lisans KADIN , 500 Önlisans KADIN Alımı!

Başvuru Kılavuzunu okumadan başvuru ücretini yatırmayınız!

Şeklinde duyuru yaptı.

BAŞVURU KILAVUZUNA VE BAŞVURU EKRANINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Ayrıca Başvuruda bulunana adaylar sonuçlar açıklandığında anında bildirim alabilmek için İşin Olsa Mobil uygulamasını indirerek sonuçlardan anında haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 14:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf
yusuf - 4 yıl Önce

zati garibanlar askerlik ve polislik için başvuruyor. birde ücret çıkarıyorlar nereden alacaklar 130 tl'yi bari aşağı olsa. 30 tl falan.