Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü GYS İlanı Yayımlandı

Adalet Bakanlığı bünyesinde bulunan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün görevler yükselme sınavı ilanı yayımlandı.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü GYS İlanı Yayımlandı
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yakın zaman da görevde yükselme sınavı yapması beklenmekteydi. Bu sınav ne zaman yapılacak, başvurular ne zaman olacak ve ücreti hakkında detayların açıklanması beklenirken Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü görevde yükselme sınavı duyurusu yapıldı.
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile personel görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı hakkında detaylı bilgi paylaşıldı.

SINAV NE ZAMAN YAPILACAK

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı hakkında duyuru yapıldı. Peki sınav ne zaman yapılacak. Buna göre ilgili sınavın 20 Mayıs 2017 tarihinde yapılacağı belirtildi.

BAŞVURULAR NE ZAMAN

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü görevde yükselme sınavı ve ünvan değişikliği sınavı 20 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak peki başvurular ne zaman yapılacak. Buna göre CTE personelleri için yapılacak olan sınav 3 Nisan 2017 - 14 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak.

www.meb.gov.tr

Başvurular yukarıda belirtilmiş olan link aracılığı ile yapılacak ve adaylar MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası aracılığı ile 110 liralık ücreti yatırması gerekecek.

11 Mayıs 2017 tarihinde CTE personelleri için sınav giriş belgesi kamuoyuna ilan edilecek ve 11 Mayıs - 19 Mayıs 2017 tarihlerinde adaylar sınava gireceklerini görev yaptığı kurumda onaylattırması gerekmekte olup sınav 20 Mart 2017 tarihinde yapılacak.
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 22:14

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE