ATA AÖF Final Sınavı Soru ve Cevapları! Sınav Nasıl Geçti?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA AÖF final sınavı soru ve cevapları yayımlandı mı? Final sınavı nasıl geçti?

ATA AÖF Final Sınavı Soru ve Cevapları! Sınav Nasıl Geçti?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA AÖF'de her sene yüz binlerce aday eğitim görmekte ve yeni kayıt yaptırmaktadır. ATA AÖF'ün bütümleme imkanı da olduğundan dolayı özellikle sınavsız ikinci üniversite okumak isteyenlerin yoğun tercihleri bu üniversite için olmaktadır. Buna göre Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA AÖF final sınavının 28 Aralık ile 29 Aralık tarihlerinde olacağı belirtilmişti. Cumartesi günü için yapılan ilk oturum tamamlandı. Peki final soru ve cevapları yayımlandı mı? Sınav nasıl geçti?

ATA AÖF FİNAL SORULARI

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA AÖF 28 Aralık tarihinde yapılan final sınavı oturumu tamamlandı peki final soruları yayımlandı mı? Şu an için üniversiteden resmi bir duyuru yapılmadığı için net bir bilgi yok ancak ATA AÖF duyurular bölümü aracılığı ile final soruları yayımlanırsa İşin Olsa ekibi olarak sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz. ATA AÖF final sınavı nasıl geçti sorusuna yönelik yapılan yorumlara bakıldığında adayların süreyi oldukça az bulduğu, bazı soruların karmaşık olduğu, kolay soruların az olduğuna dair bilgi verdikleri görülmektedir. 

Sizin sınavınız nasıl geçti? Genel değerlendirme ve sınav yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşır mısınız?

YORUM EKLE