Açıköğretim AÖF Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 2018 Final sınavının ardından merakla sorulan bu sorunun cevabı haberimizde..

Açıköğretim AÖF Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu Üniversitesinde açıköğretim sistemi ile önlisans ve lisans öğrenim gören milyonlarca öğrencinin gözü Anadolu Üniversitesinden gelecek son dakika sonuç açıklamasında. Anadolu AÖF final sonuçlarının açıklanması ile 2017-2018 dönemi sonlanacak. Adaylar sınav sonuçlarına göre mezun olacak yada bir sonraki döneme geçiş için yıl sonu arası verecekler. AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2018 AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sonuçları ne zaman açıklanacağı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Anadolu Üniversitesi önceki dönem olan bahar döneminde sonuçları, sınavdan 10 gün sonra açıkladı. Öğrenim gören öğrenciler bu sebeple cuma gününe kadar sonuçların açıklanmasını beklemekteler.  

26 ve 27 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen final sınavı sonrasında soru ve cevapları adayların erişime açılmıştı. Sınav sonuçları da e-kampüs sistemi ile öğrenilebilecek. Adaylar sonuçlara üç gün içinde itiraz edebilecekler. Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz ziyaretçilerimizin bilgisine sunacağız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
alp hasan çimen
alp hasan çimen - 4 yıl Önce

açıklanalı çok oldu goca be