Açıköğretim AÖF Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 2018 Final sınavının ardından merakla sorulan bu sorunun cevabı haberimizde..

Açıköğretim AÖF Final Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu Üniversitesinde açıköğretim sistemi ile önlisans ve lisans öğrenim gören milyonlarca öğrencinin gözü Anadolu Üniversitesinden gelecek son dakika sonuç açıklamasında. Anadolu AÖF final sonuçlarının açıklanması ile 2017-2018 dönemi sonlanacak. Adaylar sınav sonuçlarına göre mezun olacak yada bir sonraki döneme geçiş için yıl sonu arası verecekler. AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2018 AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sonuçları ne zaman açıklanacağı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Anadolu Üniversitesi önceki dönem olan bahar döneminde sonuçları, sınavdan 10 gün sonra açıkladı. Öğrenim gören öğrenciler bu sebeple cuma gününe kadar sonuçların açıklanmasını beklemekteler.  

26 ve 27 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen final sınavı sonrasında soru ve cevapları adayların erişime açılmıştı. Sınav sonuçları da e-kampüs sistemi ile öğrenilebilecek. Adaylar sonuçlara üç gün içinde itiraz edebilecekler. Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz ziyaretçilerimizin bilgisine sunacağız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
alp hasan çimen
alp hasan çimen - 2 yıl Önce

açıklanalı çok oldu goca be