2015 TUS İlkbahar Dönemi Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı

ÖSYM tarafından 2015 TUS Giriş Sınavı İlkbahar Dönemi ek yerleştirme tercihlerinin alınmaya başlandığı açıklandı. 2 Temmuz - 6 Temmuz tarihleri arasında ek yerleştirme tercihi işlemleri yapılacak. İşte ayrıntılar…

2015 TUS İlkbahar Dönemi Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı

2015 TUS İlkbahar Dönemi Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı

2015 TUS İlkbahar Dönemi ek yerleştirme tercihlerinin alınmaya başladığı ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan açıklama ile duyuruldu. ÖSYM'nin www.osym.gov.tr adresinden adaylar ek yerleştirme tercihi işlemlerini geçekleştirebilecekler. Adayların tercih işlemlerini 2015 TUS İlkbalar Dönemi Başvuru Kılavuzu'nun Tercih İşlemleri bölümünden belirtilen kurallara uygun şekilde yapmaları gerekiyor. Adayların Ek yerleştirme için başvuruda bulunmak için ödemesi gereken ücret ise 15,00 TL olarak açıklandı.

ÖSYM'nin www.osym.gov.tr adresinde bulunan ödemeler bölümünden adaylar ek yerleştirme ücreti ödemelerini banka ya da kredi kartı ile yapabilecekler. 7 Temmuz 2015 saat 23.59'da Ek yerleştirme ücretleri ödemesi sona erecek. Adayların ek yerleştirme ücretini ödememeleri durumunda tercih işlemleri de geçersiz sayılacak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE