Koç Holding Türkiye Geneli Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor!

Koç Holding kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Türkiye geneli yüzlerce personel alımı yapıyor.

Koç Holding Türkiye Geneli Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en bilinir ve on binlerce personeli bulunan Koç Holding açık pozisyonları için personel alımı gerçekleştirmektedir. Yurt geneli farklı firmalar için yatırımlarına hızla devam eden Koç Holding personel alımı ilanlarını resmi internet sitesinde yer alan kariyer bölümü aracılığı ile duyurumaktadır.

Koç Holding'in personel alımı ilanları resmi internet sitesinde yer alan Koç Kariyer, Koçt'ta kariyer, iş ilanları, iş başvuruları bölümü üzerinden duyurulmaktadır. Yeni duyurulan ilanlara bakıldığında yüzlerce personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlara alım yapılıyor.

ALINACAK POZİSYONLAR

Koç Holding bünyesinde ki Amerikan Hastanesi, Arçelik Anonim Şirketi, Avis, Aygaz, Bilkom, Aygaz Doğalgaz, Birmot vb. gibi farklı firmalar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki açık pozisyonlar nelerdir hangi pozisyonlara personel alınacak.

Bölge Satış Yöneticisi
İnsan Kaynakları Uzmanı
Perakende Kanal Yöneticisi
Ürün Yöneticisi
Mühendis

İş Analizi Sorumlusu
Elektrik Teknisyeni
Rekabet Hukuku Uzmanı
Karayolu Lojistik Sorumlusu
Mali İşler Sorumlusu

BAŞVURULAR

Yukarıda Koç Holding'in personel alımı yapacağı kadroların bazıları verilmiştir. Buna göre başvurularını yapmak isteyen adayların aşağıda yer alan linki takip ederek bu link üzerinden tüm pozisyonları görebilir ve müracaatlarını da gerçekleştirebilir.

//www.kockariyer.com/is-ilanlari  
TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE