Pegasus Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile diğer detaylar nedir?

Pegasus Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında hava taşımacılığı gerçekleştirmekte olan Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi yatırımlarını sürdürmekte olup özellikle yaz aylarının yaklaşması ile filo sayısını güçlendirmek ve kadrosunu da genişletmektedir.

Açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için aralıklarla personel alımları gerçekleştirmekte olan Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi kariyer siteleri aracılığı ile ilanlarını yayımladı. Buna göre çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki aranacak olan şartlar nelerdir, kimler başvuru yapabilir? Hangi pozisyonlara alımlar yapılacak?

ARANACAK ŞARTLAR NEDİR?

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi iş ilanları için personel alımı yapacak. Peki aranacak şartlar nelerdir? Buna göre pozisyonlara göre değişmekte olan asgari düzeyde diplomaya sahip olmak, diksiyonu ve iletişim becerileri güçlü olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, kabin memuru hostes pozisyonları için yükseklik korkusu olmamak, seyahat engeli olmamak, sağlığı iş yapmaya yatkın olmak şartları aranmaktadır. Peki pozisyonlar nelerdir ve nasıl başvuru yapılır?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURULUR?

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi farklı poziyonlara personel alımı yapıyor. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre yer ekipman ve bakım onarım uzmanı, bütçe raporlama uzmanı, misafir destek elemanı, finansal analiz uzmanı, kabin memuru, uçak mühendisi, mekanik teknisyeni, ağ uzmanı, işçi, iş sağlığı güvenliği ve çevre mühendisi pozisyonlarına personel alımı yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre adayların müracaatlar için https://goo.gl/2vXez4 linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Ardından enter yani git tuşuna basacak olan adaylar müracaatlarını uygun olduğu pozisyonlar için gerçekleştirebilir.

TÜM İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE