İlköğretim Mezunu Bekçi Alımları Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu kurumları yanı sıra özel firmalara yapılacak personel alımları açıklanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden en az ilköğretim mezunu bekçi alımları yapılacak.

İlköğretim Mezunu Bekçi Alımları Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu üzerinden Türkiye genelindeki firmalara bekçi alımları yapılacak.

Kamu kurumlarına Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımları için duyurular Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden yapılmakta. Daha önce başvuru yapan adaylar sağlık ve evrak teslimi işlemleri ile ilgili süreçleri devam ediyor. Yeni çarşı ve Mahalle Bekçisi alımları olduğunda okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz. Diğer yandan, İŞKUR üzerinden ilan edilen bekçi alım ilanlarına yenileri eklendi. Bu alımlarda adayların herhangi bir iş tecrübesine sahip olmadan başvuru yapabilecekleri belirtildi. Milli istihdam projesi kapsamındaki personel alımlarında 2 Haziran tarihi itibari ile Türkiye genelinde tecrübesiz, tecrübeli, okur yazar, ilköğretim orta öğretim lise yüksek okul mezunlarına uygun olarak 53 bin açık iş ilanı bulunuyor. Bu alımlardan bekçi alım ilanlarına detaylar belli oldu.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların başvurularda en az 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekli olacak. 19 yaşını tamamlamış olmak, eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olmak, tecrübeli ya da tecrübesiz şartları taşımak, Tercihen askerliğini yapmış olmaları, vardiya çalışma esaslarına uygun olmaları, başvuru detaylarında belirtilen son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlamış olmaları gerekli olacaktır.

BAŞVURU DETAYLARI;

Başvurular İŞKUR üzerinden e-şube aracılığı ile yapılabilecek. Diğer yandan İŞKUR şubelerinden iş ve meslek danışmanları aracılığı ile başvuru yapılabilecek. Aşağıdaki bağlantıyı yeni pencereden açmak ardından bağlantıda çıkan ilan detaylarını incelemek ve başvuru yapmak yeterli olacaktır.

İlanlara erişmek için. //bit.ly/2wvZKzD

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 09:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
okancan
okancan - 2 yıl Önce

özel kurumlarda bekçi beyler boşa heyecan yapmayın. bildiğimiz bekçi değiş bu özel guvenlık gibi bişe

Fatih dağcı
Fatih dağcı - 2 yıl Önce

Hangi şehirlerde alınacak acaba