900 Temizlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı! İşte Şartlar

En az ilkokul mezunu adaylar arasından, 900 temizlik görevlisi personel alımı gerçekleştirilmektedir. İlanlara başvuru şartları ve diğer detaylara haberimizden ulaşabilir, temizlik görevlisi alımlarına başvuru yapabilirsiniz.

900 Temizlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı! İşte Şartlar

Temizlik görevlisi kadrosuna yapılan personel alımlarında toplamda Türkiye geneli 900’ ün üzerinde alım söz konusudur. Bu alımlara yapılacak başvurularda; adayların belirli şartları taşımaları istenmektedir. Bu şartlar temel başvuru şartları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı ilanlarda ek nitelikler de istenebilmektedir. Yürütülen personel alımlarında adayların taşıması gereken ortak özellikler; kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olmak, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, dış görünüşüne dikkat etmek, mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, daha önce kamudaki bir görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, askerlik hizmetini yapmış olmak ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, görevini yapmasına engel rahatsızlığı bulunmamak şeklinde özetlenebilmektedir.

HANGİ ŞEHİRLERE ALIM YAPILIYOR?

Türkiye geneli 50’ den fazla şehirde temizlik görevlisi personel alım ilanı bulunmaktadır. Bu ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır. Yürütülen alımlara yönelik başvuru şekillerine aşağıdaki bilgilendirmelerden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, İŞKUR açık iş ilanları sayfasını ziyaret ettikten sonra, üye girişi yapmalıdır. Üye girişi yapan adaylar, meslek ile arama bölümüne temizlik yazıp, temizlik görevlisi seçeneğine tıklamalıdır. Ardından şehir bölümüne, ikamet ettikleri şehri seçmelidirler. Aşağıda yer alan arama butonuna tıklayarak tüm ilanlara ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 15:05

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe senal
Ayşe senal - 11 ay Önce

Hangi illere var temizlik görevlisi

Ali
Ali - 11 ay Önce

Temizlikci

Nurten
Nurten - 11 ay Önce

Temizlik işi arıyorum acil

sinan
sinan - 10 ay Önce

bu vasıflara sahip olmayanların yaşamaya hakkı yok