Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı merakla beklenen soru kitapçığını yayımladı. 7 Ağustos 2021 ve 8 Ağustos 2021 tarihleri arasında uygulanan KPSS A Grubu Alan Bilgisi Testlerinin (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Muhasebe ve İstatistik) Temel SoruKitapçıkları ile Cevap Anahtarları yayımlandı. Adaylar sadece %10 luk verilere ulaşabilecekler.

ÖSYM'DEN GELEN DUYURU:

2021-KPSS A Grubu Alan Bilgisi Oturumlarının Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

07 - 08 Ağustos 2021tarihlerindeuygulanan2021-KPSS A Grubu Alan Bilgisi Testlerinin (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Muhasebe ve İstatistik) Temel SoruKitapçıkları ile Cevap Anahtarları(her test için% 10)aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına08 Ağustos 2021tarihinde saat14.40'tanitibaren ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.trinternet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile10 günsüreyle erişebileceklerdir.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2021-KPSS A Grubu Alan Bilgisi Testleri Temel Soru Kitapçıkları veCevap Anahtarları(%10)

Editör: TE Bilisim