Tarım Bakanlığı 10 Bin Personel Alım Duyurusu Yarın Netlik Kazanabilir! İşte Detaylar

Tarım ve Orman Bakanlığı 10 bin memur personel alımıyla alakalı uzun sürelerdir beklenen ilan duyurusu veya açıklaması, yarın Tarım Bakanı Pakdemirli tarafından kamuoyu gündemine sunulabilir.

Tarım Bakanlığı 10 Bin Personel Alım Duyurusu Yarın Netlik Kazanabilir! İşte Detaylar

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesine 10 bin memur personel alımı yapılacağı aktarılmış ve bu alımlarla alakalı henüz bir adım atılmamıştı. Tarım Bakanlığı personel alımı için binlerce aday tarafından ilanın beklendiğine dair paylaşımlar sosyal medya platformlarında dile getirildi, bizler de isinolsa.com olarak yaptığımız haberlerde bunlara değinmiştik. Tarım Bakanlığı bünyesine personel alımı bekleyen lisans ve önlisans mezunu binlerce tahsilli vatandaş, seslerini duyurmaya çalışmışlar, ilanın yayımlanması gerektiğini ve bu adayların artık kadroya kavuşturulması gerektiğini aktarmışlardı.

isinolsa.com olarak haberimizde yer verdik

Bakanlık için personel alımı bekleyen binlerce adayın seslerine karşılık vermek, onların bu taleplerini gündeme taşımak amacıyla yaptığımız haberlerde kadro bekleyen kişilerin isteklerine değinmiştik. Uzunca sürelerdir hatrı sayılır miktarlarda personel alımı yapmayan bakanlığın, artık personel alımı için ilana çıkması ya da bir duyuru gerçekleştirmesi gerektiğine değinmiştik. Bu ilan karmaşasıyla alakalı olarak yarın yeni bir duyurunun ya da açıklamanın gündeme geleceğini düşünüyoruz.

TARIM BAKANLIĞI MEMUR ALIM İLANI HAKKINDA BİLGİLENDİRME YARIN YAPILABİLİR

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yarın Anadolu Ajansi Editör Masası' na konuk olacak. Burada gündeme ilişkin değerlendirmelerin ve mevcut durumların analizleri konusunda açıklamaların yapılmasına muhtemel gözle bakılırken; kamuda bakanlık nezdinde personel alımları, mevcut ilan süreçleri ve yürütülecek projelere yönelik bilgilendirmelerin de yapılması beklenmektedir. Konuyla  alakalı süreci sizlerle birlikte takip ediyor, anlık olarak yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışıyor olacağız.

TARIM BAKANLIĞI MEMUR PERSONEL ALIMI İÇİN İLAN BİLGİSİNİN YARIN GÜNDEME YANSIYACAĞINI DÜŞÜNMEKTEYİZ. BU GELİŞMELERDEN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ.

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 22:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atanamayan Adam
Atanamayan Adam - 3 yıl Önce

Belliydi zaten de soralım gene!!!Hani açıklama? !!İşiniz gücünüz bos haber yapmak!

Tevfik
Tevfik - 3 yıl Önce

Böyle boş beleş haberlerle iyi bir site olamazsınız. Sıfır güvenilirlik

Can
Can - 3 yıl Önce

Hani kardeşim açıklama bu kadar insanın duyguları ile oynamayın gerçeklik payı olmayan şeyleri haber yapmayın

baba
baba - 3 yıl Önce

olmadı gene

Prens destan
Prens destan - 3 yıl Önce

Bu duyumu nerden aldınız ? Hani hala ses seda yok

Zeynep
Zeynep - 3 yıl Önce

Hani açıklama niye yalan haber yapıyosunuz manyakmısınız siz ya? Ne diye insanlarla oynuyosunuz?

bilgin
bilgin - 3 yıl Önce

inşAllah açıklama yapar

Veteriner hekim
Veteriner hekim - 3 yıl Önce

Acıklandı kurtuldu artık tanzim noktası tanzim noktası deyinsene atamalara 5 dakka vakit ayırıp bizide bilgilendirsene