Belediyenin Zabıta ve VHKİ Memuru Alımı İlanı İptal Edildi

Geçtiğimiz aylarda yayımlanan Belediye memur alımı için yeni bir karar resmi Gazetede yayımlandı. İptal edilen ilan hakkında detayları şöyledir.

Belediyenin Zabıta ve VHKİ Memuru Alımı İlanı İptal Edildi

03 Kasım 2020 tarihli Resmi gazete kararları yayımlandı. Yayımlanan karar göre Belediyenin memur alımı ilanı iptal edildi. Söz konusu ilanı iptal edilen Belediye Şırnak Belediyesidir. Bu kapsamda Şırnak Belediyesi 24 Ağustos 2020 tarihi ile yayımlanan Şırnak Belediyesi memur alımı ilanı iptal edildi.

Şırnak Belediyesi yayımladığı ilanda 2 Zabıta Memuru ve 12 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapılacaktı. Ancak Resmi Gazeteden telen karar şöyledir.

İPTAL İLANI

24.08.2020 tarihli ve 31223 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alımı ilanı iptal edilmiştir.

İlan olunur.

Şırnak Belediyesi Yeni Memur Alımı İlanı Ne Zaman Yayımlanacak?

Şırnak Belediyesi memur alımı için Zabıta Memuru ve VHKİ alımı yapacaktı. İlana başvuru yapan adaylar sonuçları beklerken iptal ilanı ile üzüldüler. Adayların şimdi ise merak ettikleri tek konu Belediyenin ilanı ne zaman yayımlanacak oldu. Bu yönde Belediye herhangi bir bilgi vermedi. Şırnak Belediyesi Memur alımı için yeni ilan yayımladığında bilgi alabilmek için İşin Olsa Mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

YORUM EKLE