KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

ÖSYM tarafından 14 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilen KPSS A Grubu ve Öğretmenlik için (Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri) soru ve cevaplar.

KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından Temel soru ve kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımladı. Geçtiğimi gün ( 14 Temmuz 2019 ) uygulanan 2019-KPSS Lisans (Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri) oturumları için adayların merakla bekledikleri Kitapçık ve Cevap anahtarları 16 Temmuz 2019 tarihinde yayımlandı.

ÖSYM yaptığı duyurusunda adayların soru ve cevap anahtarlarına 16 temuz 2019 tarihi saat 16:45 iti bari ile ulaşabileceklerini ve bu cevapların 10 gün sistemde kalacağını belirtti. 

Ayrıca ÖSYM yayımladığı duyurusunda soruların Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları nedeni ile kendisine ait olduğunu belirtti ve hiçbir şekilde çoğaltılamıyacağını açıkladı.

Adaylar temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarına ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişlibileceğini ifade etti.

SORU KİTAPÇIKLARI VE CEVAP ANAHTARLARI:

2019-KPSS Lisans (Genel Yetenek-Genel Kültür) Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı (%10)

2019-KPSS Lisans (Eğitim Bilimleri) Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı (% 10)

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 08:14

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sınıf öğretmeni
Sınıf öğretmeni - 13 ay Önce

Sınıf öğretmenlerine il içi ve il dışı tercihlerde mesleki eğitim merkezleri açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn