Kömür İşletmeleri Kurumu 24 Lisans Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Kömür İşletmeleri Kurumu 24 Lisans Mezunu Kamu Personeli Alıyor.Başvuru koşularının detaylarını ve haber hakkındaki son dakika gelişmeleri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Kömür İşletmeleri Kurumu 24 Lisans Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Birçok aday tarafından merakla beklenen kılavuz dün itibari ile ÖSYM tarafından açıklanmış bulunuyor. Adayların 22 Temmuz 2018 tarihinde girmiş oldukları Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan elde ettikleri sonuçlar açıklanmış, bu noktadan sonra adaylar merkezi atamanın ilk ayağı olan KPSS/1 kılavuzunun yayınlanmasını bekliyordu. Meraklı bekleyiş dün itibari ile son buldu. ÖSYM tarafından açıklanan 2019 KPSS/1 kılavuzu sonrası adaylar kurumların yapacağı alımlara kilitlendi. Bu dönem alım yapacak olan kurumlardan biri de Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü olup kurum bünyesinde 2019 yılında istihdam edilmek üzere 24 lisans mezunu kamu personeli alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Kurumun alım yapacağı ve toplamda 24kişinin istihdam edileceği kadrolarda adaylar memur ve mühendis kadrolarında görevlendirilecektir. Lisans mezunu olan adayların ilgili pozisyonların istediği şartları sağlaması gerekmektedir. Buna göre kadrolar başvurmak için:

  • İktisadi ve İdari Bilimler Programları lisansprogramından mezun olmak,
  • Çevre Mühendisliği lisans programındanmezun olmak,
  • Maden Mühendisliği lisans programındanmezun olmak,
  • İnşaat Mühendisliği lisans programındanmezun olmak,
  • Makine Mühendisliği/Makina Mühendisliğiveya Makine ve İmalat Mühendisliği lisansprogramlarının birinden mezun olmak,
  • Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, ElektrikElektronik Mühendisliği veya ElektrikMühendisliği lisans programlarının birindenmezun olmak,
  • Jeoloji Mühendisliği, Hidrojeoloji Mühendisliğiya da Petrol ve Doğalgaz Jeolojisi lisansprogramlarının birinden mezun olmakşartları yer almaktadır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE