2015 KPSS Sınavı Yapıldı

Bu gün KPSS sınavının birinci bölümü tamamlandı. Yüzlerce aday yine atanabilmek için sınavda ter döktü. Bir çok aday da sınavın tamamlanmasının ardından soruları değerlendirmeye başladı. KPSS sınav soruları kolay mı yoksa zormuydu? İşte ayrıntılar…

2015 KPSS Sınavı Yapıldı

2015 KPSS Sınavı Yapıldı

2015 KPSS sınavı bu gün iki oturum halinde yapılıyor. Öğleden önce yapılan ilk oturum tamamlandı. Adaylar öğleden sonra sınavın ikinci oturumuna katılacaklar. Bu gün yapılan sınav Genel Yetenek ve Genel Kültür Kategori başlıkları altında oldu ve sabah saat 9:30’da başladı. 120 dakikalık sınavın tamamlanmasının ardından öğleden önceki ilk oturum bitmiş oldu. Adaylar bu gün öğleden sonra da Eğitim Bilimleri kategorisinde ikinci oturuma girecekler. Adaylara öğleden sonraki oturumda ise 160 dakikalık süre verilecek.

KPSS sınavında adayların hem zorlandığı hem de kolay bulduğu sorular vardı. ÖSYM tarafından soruların yayınlanmasının ardından biz de haberimizden soruları sizlerle paylaşacağız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE