2014/2 KPSS Tercih Sonuçları Açıklandı

2014/2 KPSS Tercih Sonuçları Açıklandı Sınava giren herkesin merakla beklediği Tercih Sonuçları Açıklandı

2014/2 KPSS Tercih Sonuçları Açıklandı
2014/2 KPSS Tercih Sonuçları Açıklandı

Sınava giren herkesin merakla beklediği Tercih Sonuçları Açıklandı. 17 Kasım ile 26 Kasım arasında tercihleri alınan 2014/2 yerleştirme sonuçları bu gün açıklandı. Alt kısımda verilen linke tıklayarak Sonuçlara ulaşabilirsiniz.
DUYURU (1 Aralık 2014) Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2014/2): Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme sonuçları 1 Aralık 2014 günü saat 17:30'dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir. * En Büyük ve En Küçük Puanlar (Lisans) * En Büyük ve En Küçük Puanlar (Önlisans) * En Büyük ve En Küçük Puanlar (Ortaöğretim)
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 14:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE