Hava Kuvvetleri Komutanlığı ( HKK ) 60 KPSS İle Personel Alım İlanı Yayımlandı!

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Hava Kuvvetleri Komutanlığı Destek Grup komutanlığına KPSS puanı en az 60 olan personel alımı yapılacak. Başvuru Şartları Nedir? Nasıl başvuru Yapılır?

Hava Kuvvetleri Komutanlığı ( HKK ) 60 KPSS İle Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu üzerinde yeni bir ilan yayımlandı. 17 Nisan 2019 tarihi itibari ile İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Hava Kuvvetleri Komutanlığı Destek Grup Komutanlığı Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Muh. Şefliğine personel alımı yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizin detaylarını aktarıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: H.K.K.LIĞIDESTEK GRUP K.LIĞI SOS.HİZ.MÜD.LÜĞÜ MUH.ŞEFLİĞİ

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Süreli

İşveren Statüsü: kamu

Pozisyon Sayısı: 2

Bu bağlamda H.K.K.LIĞIDESTEK GRUP K.LIĞI SOS.HİZ.MÜD.LÜĞÜ MUH.ŞEFLİĞİ bünyesine 2 kişilik boş kadro ile Garson ( Servis Elemanı ) alacğaını duyurdu. Adayların taşımaları gereken bazı nitelikler bulunuyor.

HKK PERSONEL ALIM BAŞVURU ŞARTLARI:

H.K.K.LIĞIDESTEK GRUP K.LIĞI SOS.HİZ.MÜD.LÜĞÜ MUH.ŞEFLİĞİ'ne başvuru yapacak adaylar öncelik Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Meslek Yüksek Okulu Ön Lisans prgramlarının Turizm ve Otelcilik bölümü mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak, Başlangıç seviyesinde ingilizce biliyor olmak ve Mesleği ile ilgili  en az 2 yıl deneyime sahip olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Adaylar personel alımı başvurularıı İŞKUR üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden iş ilanı numarası ile aratarak bavuru yapılabilmektedir. İlgili ilan için  İş İlan No (00004935859) dur.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet demir
Ahmet demir - 4 yıl Önce

Alt tarafı garson alacaklar onda da turizm otelçilik mezunu olma şartı koyuyor adiler