10 İlde Bekçi Alımı Yapılacak! İŞKUR'dan, İlköğretim Mezunu!

Türkiye genelindeki 10 ilde ilköğretim mezunu bekçi alımı yapılacak. Özel sektördeki bekçi alım ilanlarına ait detaylar, başvuru şartı, son başvuru tarihi haberde...

10 İlde Bekçi Alımı Yapılacak! İŞKUR'dan, İlköğretim Mezunu!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR üzerinden özel sektörde bekçi alım ilanları açıklandı. 10 ilde firmaların özel sektördeki kadrolarındaki alımlara ait detaylar şu şekilde Hangi illerde başvurular devam ediyor.

HANGİ İLLERDE BEKÇİ ALIMI YAPILACAK.

Karabük, Mersin, Denizli, Balıkesir, Ankara, Kocaeli, İzmir, Kayseri, Bursa, Tekirdağ illerinde alımlar yapılacak. Adaylar hangi başvuru şartlarına sahip olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Başvuru genel şartlarında 18 yaşını doldurmuş olmaları ve 19 yaşından gün almış olmaları gerekli olacaktır. Adaylar en az okur yazar düzeyinde eğitime sahip olmaları, ilköğretim mezunu olmaları yeterli olacaktır. Güvenlik sertifikası bulunan, vardiyalı çalışabilecek, askerliğini tamamlamış deneyimli olması gerekli olan diğer başvuru şartları arasında yer almaktadır. İlanlardaki başvuru şartları değişiklik gösterebilir. Detaylara ilan ayrıntılarından bakabilirsiniz.

İlanlara nasıl ulaşabilirim ve nasıl başvuru yapabilirim. İŞKUR e-şube portalına giriş yaparak başvuru son tarihinden önce başvurularını tamamlamak gerekmektedir. İş ilan arama sayfasında unvan bölümüne bekçi yazarak arama yapmak yeterli olacaktır.

EGM Polis Akademisi Başkanlığına çarşı ve mahalle bekçisi alımı ilanları açıklanacak mı? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı bir televizyon programında polis alımı ve bekçi alımlarının şu aşamada yapılmasının mümkün olmadığını, alım yapılacak olan personellerin eğitim vermek gerekli olduğu ve şu aşamadan bunun mümkün olmadığı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 14:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslı mınareci
Aslı mınareci - 2 yıl Önce

Bayanlarda alınıyor dıye okumusdum fakat basvuru da gırdgım de sadece erkek bekcı yazıyordu sadece erkekler mi acaba ?

Mehmet ali çan
Mehmet ali çan - 2 yıl Önce

Bekci olmak istiyorum

Mehmet ali çan
Mehmet ali çan - 2 yıl Önce

Dikkate alırsanız çok sevinirim balikesir burhaniye oturuyorum bekçi olmak istiyor babam bekciydi

Emir
Emir - 2 yıl Önce

Lütfen askerlik şartı olmasın

Serkan çavuşoğlu
Serkan çavuşoğlu - 2 yıl Önce

Adaylık için

Serkan çavuşoğlu
Serkan çavuşoğlu - 2 yıl Önce

Adaylık için bekci olmak istiyorum

Ali geliyor
Ali geliyor - 2 yıl Önce

Sabit bir isim olmasını istiyorum ilkokul mezunuyum

Hamza eys
Hamza eys - 2 yıl Önce

Neden guney doguda alim yapilmior ki bir türlü çözemedim yha walla hep bati tarafi hep bati tarfi nedir bu cektigimiz seyler .