Süleyman Demirel Üniversitesi Farklı Statülerde 110 İşçi Personel Alımı Yapıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi yayımlamış olduğu ilanına göre, bünyesinde bulunan işçi personel eksikliğini karşılamak için farklı statülerde toplamda 110 kişilik boş kadro ile işçi personel alacağını belirtti. Başvuru şartları ve detaylar ilanın devamında yer almaktadır.

Süleyman Demirel Üniversitesi Farklı Statülerde 110 İşçi Personel Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığı her geçen gün yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. 07 Mayıs 2018 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesindeki işçi personel eksikliğini gidermek için farklı statülerde alım yapacağını belirtti. Buna göre adayların başvuru şartlarını taşımaları dahilinde başvuruları kabul edilecektir.

Süleyman Demirel Üniversitesi toplamda 110 kişilik boşluk ile Geçici olarak çalışacak yani 90 günlük çalışacak işçi personel adayları alacak.Buna göre adaylar ilgili pozisyonlar için görevlerine 02 Temmuz 2018 tarihi itibari ile başlayacaklar ve 90 günlük bir çalışma süreleri olacak olup bu doğrultuda 3 aylık bir çalışma süresi ile geçici alım yapılacaktır.

Ayrıca adaylar için sözlü sınav ve mülakat yapılacaktır. İlgili ilana başvurular Türkiye İş Kurumu Tarafından alınacak olup sözlü sınav ve kura çekimi Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı işleri ve teknik daire başkanlığı part ve bahçeler biriminde yapılacaktır. İlgili kura çekimi 25 Mayıs 2018 tarihinde saat 09:00 da noter huzurunda yapılacaktır. Sonrasında ise, Sözlü sınav 18 haziran 2018 ile 19 Haziran 2018 tarihlerinde saat 09:00 da yapılacaktır.

Süleyman Demirel Üniversitesi 110 kişilik boşluğu ile 102 Normal işçi, 5 Engelli işçi, 3 Kişi eski hükümlü ve terör mağduru olarak alınacaktır. Başvuru yapacak adaylar İl ve İlçe sınırlarında olmaları ve 18 yaşından gün almış olmaları gereklidir. Buna göre adaylar başvurularını 11 Mayıs 2018 tarihi ile 21 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

İlanın tam metni

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 11:18

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE