Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu 130 İşçi Alacak

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu işçi alımı yapacak. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu bünyesindeki işçi personel ihtiyacını karşılamak için farklı bölgelerde 130 işçi alacak.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu 130 İşçi Alacak
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 18 Ekim 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel ihtiyacını karşılamak üzere, Ankara, Çankırı ve Kırıkkale illlerindeki bulunana iş yerlerine belirsiz süreli çalışacak 130 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı yapacak. Başvuruda bulunacak adaylar en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Yapılan duyuruya göre 2014 yılından KPSSP94 puan türünden en az 60 puanı olan adaylar alınacaktır. Ayrıca alımlar Türkiye İş Kurumu Tarafından yapılacak olup ilan yayınlandıktan 10 gün içerisinde adaylar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekemktedir. Aranan şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;

KADROLAR:
  • Ankardaki işyerlerine toplamda 12 farklı pozisonda 34 işi alacak,
  • Kırıkkale deki iş yerlerine 23 pozisyonda 86 işçi alınacak,
  • Çankırıdaki iş yerlerine ise Torna Tesviye pozisyonunda 9 işçi alacaktır.
Yukarıdaki verilmiş illlerde buluana iş yerleri farklı olmakta olup her iş yerine aranan pozisyon farklıdır. Bu alım tablosunun tamammını görmek için ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz. İlanın tam metni için haberimizi incelemeye devam edin..

ARANAN ŞARTLAR:
  •  En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olan adaylar,
  • ÖSYM tarafından 2014 yılında düzenlenene Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olan adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 27 Ekim 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. İlanın tam metni İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 14:32
YORUM EKLE