İŞKUR 15 Bin İşçi Alımı Yapacak

Bu sene altıncısı yapılan Mersin İş ve Kariyer Fuarında önemli açıklamalar yapılarak İŞKUR'un 15 bin kişilik işçi alımı yapabileceği öğrenildi.

İŞKUR 15 Bin İşçi Alımı Yapacak
Ülkemizin farklı noktalarında işsizlik için çalışmalar yapılmaya devam ederken iş ve kariyer fuarları ile işsizlerin iş bulması sağlanmaktadır. Pek çok farklı şehirde yapılan bu fuarlara en iyi markalardan adı yeni duyulmaya başlamış tüm markalar gelmektedir. Bu standlara müracaat eden kişiler iş başvuruları yapmaktadır. Sizlerde Mersin İş ve Kariyer Fuarını ziyaret etmek istiyorsanız standların yarında açık olacağını unutmayınız. Altıncısı yapılan Mersin İş ve Kariyer Fuarı ülkemiz içinde önemli adımlardan bir tanesiyken söz konusu fuara önemli isimlerde katıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin'de Kongre ve Sergi Sarayı açılış töreninde önemli açıklamalar yaptı.

Mersin Valisinden Müjdeli Haber

Mersin Valisi Özdemir Çakacak'da fuarda bazı konuşmalar yaparken ilk sekiz ayda İŞKUR'a toplam 28 bin açık işçi alımı başvurusunun yapıldığını belirterek söz konusu açık işlere sadece 12 bin 600 kişilik personel alımı yapıldığını duyurdu. Yani İŞKUR'a hazır 15 bin kişilik personel alım ihtiyacının daha olduğu kamuoyuna duyurulmuş oldu. Mersin Valisi Özdemir Çakacak iş arayan kişilerin mutlaka Türkiye İş Kurumuna gelip başvuru yapması gerektiğini duyurdu.
Fuar aracılığı ile de adaylar iş bulacaklarını unutmamalı ve mutlaka Mersin İş ve Kariyer Fuarına katılması gerekmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen adayların yarın akşama kadar fuarda ki standlara başvuru yapabilir. Diğer günler standlar kalkacak.
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2016, 21:23

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Biz adanadan gittik insanları topluyorlar oraya sattıkları yiyicekleri almamızı istiyor patronlar.Form vererek insanları oyalıyorlar.

ahm
ahm @Hakan - 4 yıl Önce

evet hakan kardeşim doğru