Doğuş Çay Personel Alımı 2016

Reklam bütçesini artıran ve nitelikli işçiler ile üretimin fazlalaşmasını isteyen Doğuş Çay 2016 yılında yeni personel alımları yapacak.

Doğuş Çay Personel Alımı 2016
1985 yılından beri Çay alanında ülkemizin lider markalarından bir tanesi olan Doğuş Çay her sene aldığı yeni personeller ile üretim kalitesini artırmak ve Türkiye'de en çok tercih edilen çay markası olmak istiyor. Yaptıkları pek çok kampanya ve iyi uyguladıkları reklam bütçesi ile son birkaç sene içerisinde büyüme oranını iyice artıran Doğuş Çay nitelikli personel alımı yapmaya devam ediyor. 1994 yılında kurulan Doğuş Şeker ile iki ayrı alanda pazarda satış yapmaya çalışan firma sermayesini ve tesislerini geliştirerek daha çok personel alımı yapmaya başladı.

Kaç Personel Alınacak?
Doğuş Çay bünyesine personel alımı yapıyor ancak kaç kişi alınacağı konusunda henüz bir rakam verilmedi. Fakat alınacak olan personeller sadece Çay şirketi için çalışmayacak. Bilindiği gibi geçtiğimiz senelerde Cipso, Patos ve Çerezos gibi ünlü markaları da satın alan firma iyice kendini büyüttü ve bu sayede daha çok personel alımı yapmaya başladı.

Aranan Nitelikler Nedir?
Doğuş Çay'dan yapılan açıklama ile aranan nitelikler konusunda da bazı konulara dikkat çekildi.
Diksiyonun mutlaka düzgün olması gerekiyor.
Saygılı ve disiplinli birey olmak şart
Kıyafetine ve dış görünüşüne özen gösteren
İnsan ilişkileri oldukça kuvvetli
Ekip çalışmalarında iyi iş çıkaran ve motive edici

Yukarı da belirtilen niteliklere sahip olan kişilerin başvuruları geçerli sayılacak ancak verilen özelliklere uymayan kişiler işe alınmayacak. Yeni iş ilanları ve firma hakkında detaylı bilgi için aşağıda ki linki takip edebilirsiniz.

//www.eleman.net/tanitim-ve-satis-temsilcisi_i2049790.html

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE