Devlet Su İşleri 34. Şube Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayınlanan bildiri ile Devlet Su İşleri 34. Şube Müdürlüğünün personel alımı yapacağı duyuruldu.

Devlet Su İşleri 34. Şube Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacak
Devlet Su İşleri her sene personel alımı yapmaya devam ediyor. Alımlar genel olarak Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından alınan puanlar ile yapılmaktadır. Merkezi Atamalar'da kontenjan ayırımı yapan Devlet Su İşleri aynı zamanda yıl içerisinde de boş kontenjanların doldurulması için personel alım ilanları yayınlamaktadır. Bazı konularda Türkiye İş Kurumu ile beraber çalışan DSİ eski hükümlü işçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Hangi Pozisyon İçin Alım Yapılacak

İŞKUR tarafından yayınlanan bildiri incelendiğinde Devlet Su İşleri 34. Şube Müdürlüğünün eski hükümlü işçi alımı yapılacağı öğrenildi. Peki İŞKUR hangi pozisyonda istihdam etmek üzere işçi alacak? Yayınlanan bildiriye göre;

Puantör

Yukarıda adı geçen pozisyonda istihdam etmek üzere bir tane eski hükümlü işçi alımı yapılacak. Bu kişinin en az ilkokul ve en fazla lise mezunu olması gerekmektedir. Üniversite mezunu adaylar bu ilana başvuramaz. Adayın her hangi bir meslek lisesi çıkışı olması gerekmemekte olup pratikten bilgi ile mesleği biliyor olması yeterlidir. Fakat adayın işe başlaması için Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Bilgisayar Operatörlüğü Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvurular bugün itibari ile başladı. İşe kimin alınıp alınmayacağı konusunda ise Devlet Su İşleri Kütahya 34. Şube Müdürlüğü Salonunda 7 Eylül 2016 tarihinde kura çekilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar (www.iskur.gov.tr) aracılığı ile başvuru yapabilir ya da en yakın Türkiye İş Kurumu müracaat merkezlerine başvurabilir.
Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016, 15:28

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yüksek sercan
Yüksek sercan - 4 yıl Önce

İşsizim iş arıyorum 28 yaşındayım evli iki çocuk var gerçekten işe ihtiyacım var evde kıra lütfen iş için arayın 0531 342 57 03

mustafa
mustafa - 4 yıl Önce

Yorum yapan arkadaşlar şartlarınız uyuyorsa işkur üzerinden başvuru yapabilirsiniz

Halilibrahim acar
Halilibrahim acar - 4 yıl Önce

Harbi sapına kadar TÜRKÜM ölümüne bayrak sevdalisiyim Kütahya Simav ilçesinde doğdum 15 yıllık tecrübemle özel güvenlik görevlisi olarak çalıştım ve 6 yıl Amirlik yaptım beni işe alirmisiniz

Mehmet  gültekin
Mehmet gültekin - 4 yıl Önce

Ben bu şartları taşıyorum yardimci olursanız sevinirim

Halil
Halil - 4 yıl Önce

Arkadaslar burasi haber sitesi. Okudugunuz yazi bir haber niteligi tasiyor. Basvuruyu altaki yorum kismina degil internet uzerinden www.iskur.gov.tr veya il ve/veya ilcenizdeki iskura yapacaksiniz. Burasi is verme veya basvuru mercii degil.

muhammet yılmaz
muhammet yılmaz - 4 yıl Önce

7 yıllık huap vinç operatörüyüm şuan işsizim yardımcı olursanız sevinirim sertifikam ve tüm evraklarım eksiksiz var özel şirketlerde hep dolandırılıtoruz paralarımızı hakkıyla vermiyorlar buyüzden şuan işsizim

ali
ali - 4 yıl Önce

B sınıfı ehliyetim var elektrik elektronik ustası yım kaynak işi var güvenlik kamerası usta siyım

ercan
ercan - 4 yıl Önce

E sinifi ehliyetim var src var 05427816234