ÇAYKUR Bin 500 İşçi Alımı Başvurular Başladı! Alım Yapılacak İller Duyuruldu

ÇAYKUR Doğu Karadeniz illeri için toplam bin 500 kişilik işçi alımı yapıyor. Başvurular bugün itibari ile başladı.

ÇAYKUR Bin 500 İşçi Alımı Başvurular Başladı! Alım Yapılacak İller Duyuruldu
Bilindiği üzere ÇAYKUR'un Doğu Karadeniz illeri için toplam bin 500 kişilik işçi alımı yapacağı kamuoyuna duyurulmuştu. Ancak ilanın yayımlanmaması ve başvuruların ileri bir tarihe ertelenmesi akıllara alımların yapılıp yapılmayacağı ve ne zaman yapılacağı sorularını getirmişti.

Dün yaptığımız haber ile gelen açıklama üzerine ÇAYKUR bin 500 işçi alımı başvurularının 9 Mayıs 2017 tarihi itibari ile başlayacağını belirtmiştik. Buna göre ÇAYKUR Doğu Karadeniz illeri için toplam bin 500 kişilik işçi alımı başvuruları kabul ediliyor. Peki ÇAYKUR hangi iller için geçici işçi alımı yapıyor.

HANGİ İLLER İÇİN ALIM YAPILIYOR

ÇAYKUR, Doğu Karadeniz illeri için toplam bin 500 kişilik geçici işçi alımı yapıyor. Peki hangi iller için geçici işçi alımı yapılıyor. Buna göre Rize'de bin 70, Artvin'de 170, Trabzon'da 240 ve Giresun'da 20 kişilik ÇAYKUR geçici personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır.

BAŞVURULAR

ÇAYKUR Rize'de bin 70, Artvin'de 170, Trabzon'da 240 ve Giresun'da 20 kişilik personel alımı yapıyor. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre adayların İŞKUR aracılığı ile Rize, Artvin, Trabzon veya Giresun illerinden başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Yine adaylar İŞKUR'un resmi internet sitesine girerek başvurularını ilanın yayımlanması ile 10 gün içerisinde gerçekleştirebilir.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 16:51

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE