Orman Genel Müdürlüğü 20 İşçi Alımı

Orman Genel Müdürlüğü 18 Kasım 2016 tarihli duyurusuna göre eski hükümlü 20 adet işçi alımı yapacak.

Orman Genel Müdürlüğü 20 İşçi Alımı
Orman Genel Müdürlüğü 18 Kasım 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel ihtiyacını karşılamak üzere eski hükümlü toplamda 20 işçi alacak. Orman Genel Müdürlüğü 18 adet Vasıfsız İşçi, 1 adet vasıflı işçi ve 1 adet eksvator operatörü  alacak. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Ayrıca başvurularu şartlarına uygun adaylar başvuruda bulunabilir. Adaylardan aranan şartlar şöyledir;

ARANAN ŞARTLAR:
  • Tecrübe şartı gereken kadrolara başvuru yapan adaylar, bu durumu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayacak ve sözlü sınava kabul edilmeyecektir.
  • Noter huzurunda kura çekimleri Orman Bölge Müdürlüklerince yapılacak olup kura sonuçları ile açık eski hükümlü kadroları için 2014 Ortaöğretim KPSS puanına göre İŞKUR tarafından belirlenen adayların listesi ilgili Orman Bölge Müdürlükleri internet sitesinden ilan edilecektir.
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olan adaylar,
  • 2014 yılında kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olan adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 24 Kasım 2016 tarihi ile 03 Aralık 2016 tarihleri arasında başvurularını Türkiye İş Kurumuna Online yapmaları gerekmektedir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADİL sak
ADİL sak - 5 yıl Önce

Ben eski hukumluyum ve kpss sınavına hiç katılmadım başvurum kabul olurmu